header-image

28 березня 2017 року відбувся міський огляд-конкурс художньої самодіяльності аматорських колективів навчальних закладів міста Суми «Сузір’я талантів» на базі загальноосвітньої школи I-III ступенів №21, який  щорічно проводить Сумська міська організації профспілки працівників освіти і науки України, за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради з метою підтримки і розвитку аматорського мистецтва, збереження національних традицій і культури. 

Оцінювало виступи учасників журі, до складу якого увійшли: Гога Людмила Миколаївна – голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України; Бойко Оксана Валеріївна – начальник організаційно-методичного відділу комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв»; Артюх Вікторія Валентинівна – художній керівник зразкового театру танцю «Пігмаліон» палацу дітей та юнацтва; Денісова Катерина Віталіївна – вчитель гри на бандурі ЗОШ № 24, керівник тріо бандуристів «Яремія»; Глупак Оксана Сергіївна – музичний керівник ДНЗ (центр розвитку дитини) №18 «Зірниця», керівник аматорського вокального ансамблю «Світанок».                

В огляді-конкурсі взяли участь представники загальноосвітніх закладів (ЗОШ №19,20,21, ССШ №7,9,25,29), дошкільних (ДНЗ №2,3,8,14,20,23,24,26,28,НВК №11,37,41) та позашкільних навчальних закладів міста (ОЦПО та РТМ, Палац дітей та юнацтва). Творчі колективи продемонстрували високу майстерність та сценічну культуру в трьох номінаціях: «літературна творчість», «хореографічне мистецтво» та «художнє виконавство». 

За рішенням журі лауреатами відбірного туру огляду-конкурсу визнано:

в номінації «художнє виконавство»

ДНЗ№2 – Олена Вороненко;

ДНЗ№8 - вокальний дует у складі Тетяни Ткачової і Олени Волошиної;

ДНЗ№7 – вокальний квартет у складі Юлії Павлової, Аліни Павленко, Ларисит Ганенко, Оксани Ковальової, керівник Оксана Ковальова;

НВК№11 – Людмила Пастушенко;

НВК№41 – Любов Чернега;

ССШ№7 – Віталій Нюкін;

ССШ№9 – вокальний ансамбль «Мальви», керівник Світлана Пилипенко;

ЗОШ№15 – Наталія Сергієнко;

ЗОШ№21 – Ірина Самсоненко;

Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – вокальний квартет у складі Юлії і Оксани Моря та Юлії Булавіної, керівник Оксана Моря;

Палац дітей та юнацтва - Каріна Астахова.

 

 

в номінації «літературна творчість»:

ДНЗ№3 – вірш «Мамина сорочка» у виконанні Тетяни Остапенко;

ДНЗ№24 – авторський вірш «Своя країна» у виконанні Аліни Ільїної;

ССШ№7 – авторський вірш «Суми» у виконанні Анни Кириленко;

ЗОШ№20 – прозовий твір «Новина» у виконанні Уляни Люботи;

  

 

в номінації «хореографічне мистецтво»:

ДНЗ№14 – естрадний номер «Шалені барабани», керівник Ірина Шахмурова;

ДНЗ№23 – східний танок у виконанні Тетяни Горобченко;

ДНЗ№26 –  жартівливий танок «Кумушки із «Ласкавушки»», керівник Тетяна Жарікова;

НВК№41 – жартівливий танок «Одного разу в Одесі», керівник Юлія Бугайська;

Палац дітей та юнацтва – український народний танок «Подоляночка», керівник Вікторія Левенець

ССШ№7 - стилізований український танок "Ой, мамо, люблю Гриця", керівник Юлія Пилипенко.

 

  

Кращі виконавці та творчі колективи порадують освітян на творчому звіті, який відбудеться 03 квітня 2017 року  в рамках міського фестивалю народної творчості «Сумські зорі». 

Більше фото за посиланням: Відбірковий тур конкурсу "Сузір'я талантів" 28.03.17

Організаційний комітет відбірного огляду-конкурсу