header-image

Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 10.01.2018 № 13 проведено І (міський) етап обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних закладів у січні 2018 року на базі ДНЗ №19.

З ініціативи Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України,  за підтримки Сумського Палацу дітей та юнацтва і Сумської громадської організації «Інтелект-клуб»  28 лютого 2018 року відбувся Чемпіонат міста з інтелектуальної гри «СВОЯ ГРА» серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми. 

Урочистості з нагоди підведення підсумків І (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» зібрали освітянську родину в Палаці  культури «Хімік» 7 грудня 2017 року.

27 листопада 2017 року загальноосвітня школа I-III ступенів №20 стала стартовим майданчиком для учителів-учасників міського туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». 

Щастя спілкування зі справжніми творами мистецтва живопису, графіки, батіка подарувала глядачам виставка-конкурс дитячої та педагогічної творчості «Учитель-учень», яка працювала в Сумському Палаці дітей та юнацтва з 20 березня по 20 квітня 2017 року. 

Учасниками виставки стали 23 педагога і 55 учнів із 20 навчальних закладів (СШ№2,7,10,17,29, Гімназії №1, ЗОШ№4,6,12,15,21,22,23,26,27, В.Піщанської ЗОШ, НВК№№41,42, Палац дітей та юнацтва, Центр еколого-натуралістичної творчості молоді).

На виконання наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 07 грудня 2016 року № 1082 «Про  проведення міського огляду-конкурсу логопедичних кабінетів дошкільних навчальних закладів міста», з метою вдосконалення корекційної роботи та навчально-методичного забезпечення логопедичних кабінетів, поліпшення умов роботи педагогічних працівників, виявлення і поширення сучасних педагогічних технологій, ефективних форм і методів роботи з дітьми дошкільного віку, які мають порушення мовлення, в січні-березні 2017 року в дошкільних навчальних закладах м. Суми проведений міський огляд-конкурс логопедичних кабінетів дошкільних навчальних закладів міста.

За підсумками роботи обласної оглядової комісії по вивченню матеріалів перевірки стану охорони праці в навчально-виховних закладах області, на підставі спільного рішення колегії департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та президії Сумського обкому профспілки працівників освіти і науки України від 21.03.2017 року, визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти у 2016 році.

3 лютого 2017 року в приміщенні Палацу культури «Хімік» урочисто завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».

20 кращих педагогів впродовж конкурсних днів демонстрували свою професійну майстерність, знання з теорії та методики викладання свого предмету. І кожен конкурсант довів, що він майстер, який має велике бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини, цікавою і потрібною для молодого покоління.

Освітяни міста Суми пишаються досягненнями свої колег. 

ТОВ «Видавнича група «Шкільний світ» за підтримки ЦК Профспілки працівників освіти і науки України оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу «Освітній оскар – 2017» та конкурсу педагогічної майстерності «Панорама творчих уроків -2017» з метою пошуку та популяризації найкращого досвіду освітньої галузі України, визначення учнів та педагогів на державному рівні, підвищення іміджу освіти. 

На виконання Постанови колегії Міністерства освіти і науки України і президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України про Всеукраїнський громадський огляд - конкурс стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України (Пр. № 1/6-22 від 23.01.2012 р., Пр. № П-18-3 від 10.12.2013 р.), постанови президії Сумського міського комітету Профспілки працівників освіти і науки України від 11.11.2016р. №П-24-7 «Про участь у Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в навчальних закладах МОН України»,  з метою подальшого поліпшення роботи щодо створення, забезпечення належних і безпечних умов життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, в місті Суми протягом 2016 року президією міськкому Профспілки працівників освіти та первинними профспілковими організаціями спільно з управлінням освіти і науки Сумської міської ради, керівниками навчально-виховних закладів проведено міський етап огляду-конкурс стану умов і охорони праці в установах, закладах, організаціях освіти.