header-image

Завершився перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Цьогоріч його учасниками були 18 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти міста Суми та 6 педагогів закладів освіти Сумської області. Конкурсні випробування проводилися в п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

Підбито підсумки обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет закладів загальної середньої освіти.  Відповідно до рішення фахового журі із 29 заявлених кабінетів визначено переможцем конкурсу  психологічний кабінет  КУ Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30 «Унікум» (керівник Лариса СОПІНА, практичний психолог Марина ЗАХАРЧЕНКО).

Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» оголошує Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя  у безпеці» - 2019, який присвячується 20-річчю заснування ВГДР «Школа безпеки».

В Україні визначили переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2019”. Ними стали 15 педагогів з різних регіонів країни. Фінал змагань відбувся 12 квітня 2019 року у Волинській, Запорізькій, Одеській, Полтавській та Сумській областях.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.04.2019 № 419 затверджено список переможців ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – престижного мовного проекту, який об’єднує знавців української мови з багатьох країн, сприяє піднесенню престижу рідної мови в Україні та утвердженню її державного статусу. Приємно, що серед переможців дві учениці сумських шкіл, які продемонстрували високий рівень володіння словом.

Конкурс щорічно проводить Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

І (міський) етап обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт серед закладів дошкільної освіти міста проходить з 2012 року. На розгляд журі в 2019 році були представлені Інтернет-сайти 18 закладів дошкільної освіти №№ 1, 2, 5, 6, 12, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 36, 40.

В області завершився фінальний етап ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», де визначили найкращих педагогів, які успішно втілюють унікальні новітні принципи і технології в освітній процес Сумщини.

Цього року 17 учителів демонстрували свій професійний рівень у таких номінаціях: «Географія», «Основи здоров'я», «Учитель інклюзивного класу», «Захист Вітчизни», «Французька мова».

В жовтні-листопаді 2018 року проходив обласний конкурс на кращого профспілкового лідера, оголошений Сумською обласною радою профспілок, з метою підвищення ролі профспілкових лідерів, активізації діяльності первинних, районних і міських профспілкових організацій, популяризації профспілкового руху та посилення мотивації профспілкового членства.