header-image

Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» оголошує Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя  у безпеці» - 2019, який присвячується 20-річчю заснування ВГДР «Школа безпеки».

В області завершився фінальний етап ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», де визначили найкращих педагогів, які успішно втілюють унікальні новітні принципи і технології в освітній процес Сумщини.

Цього року 17 учителів демонстрували свій професійний рівень у таких номінаціях: «Географія», «Основи здоров'я», «Учитель інклюзивного класу», «Захист Вітчизни», «Французька мова».

В жовтні-листопаді 2018 року проходив обласний конкурс на кращого профспілкового лідера, оголошений Сумською обласною радою профспілок, з метою підвищення ролі профспілкових лідерів, активізації діяльності первинних, районних і міських профспілкових організацій, популяризації профспілкового руху та посилення мотивації профспілкового членства.

10 жовтня 2018 року відбувся Турнір міста з інтелектуальних ігор  серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми, який проводиться з ініціативи Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України,  за підтримки Сумського Палацу дітей та юнацтва і Сумської громадської організації «Інтелект-клуб». 

GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2018 - це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. 

Національну премію засновано в 2017 році громадською спілкою "Освіторія" після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 10.01.2018 № 13 проведено І (міський) етап обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних закладів у січні 2018 року на базі ДНЗ №19.

Конкурс на кращий веб-сайт проводився Інтернет Асоціацією України та Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність.

З ініціативи Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України,  за підтримки Сумського Палацу дітей та юнацтва і Сумської громадської організації «Інтелект-клуб»  28 лютого 2018 року відбувся Чемпіонат міста з інтелектуальної гри «СВОЯ ГРА» серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми. 

Урочистості з нагоди підведення підсумків І (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» зібрали освітянську родину в Палаці  культури «Хімік» 7 грудня 2017 року.