header-image

Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» оголошує Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя  у безпеці» - 2019, який присвячується 20-річчю заснування ВГДР «Школа безпеки».

Конкурс-2019 проводиться відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці», затвердженого Координаційною радою ВГДР «Школа безпеки» 29.03.2013 року та погодженого з Державною службою України  з надзвичайних ситуацій 23.03.2013 року, з внесеними змінами та доповненнями від 18.02.2019 року.

Метою та завданнями Конкурсу є формування у дітей та молоді культури безпечної життєдіяльності, пропаганда здорового  та безпечного способу життя, привернення уваги громадськості до проблем дитячого травматизму, виявлення та підтримка талановитих, обдарованих дітей і розвиток їх творчого потенціалу.

Конкурс дає можливість юнакам і дівчатам усвідомити особисту відповідальність за долю своєї країни, її природу, екологію; сприяє вихованню національно свідомих громадян, патріотів своєї Батьківщини та загальнолюдських цінностей – доброти, милосердя, співчуття, гуманізму, відповідальності, що є актуальними завжди і нині – особливо. 

В останні роки за підсумками конкурсу ВГДР «Школа безпеки» було видано три збірки казок «Казкові рятівники», до яких увійшли роботи  дітей – переможців у номінації «Казка». Ілюстрації до казок також були виконані учасниками Конкурсу. 

Конкурс проводиться з 2010 року, у ньому взяли участь вже  понад 100 тисяч дітей та учнівської молоді віком від 5 до 18 років з різних регіонів України.

Конкурс проводиться за напрямами літературний та мистецький

номінації літературного напряму: казка; поетичний твір (вірш, байка); прозовий твір (оповідання, есе, нарис; кросворд (ребус, загадка);

номінації мистецького напряму: малюнок; плакат соціальної реклами; рукоділля; відеоролик соціальної реклами/комп’ютерна презентація/мультфільм; ілюстрація до літературного твору; авторська пісня (патріотична пісня/пісня про рятувальників/гімн «Школи безпеки»).

Тематика робіт Конкурсу різноманітна, зокрема: «Будьте обережні на воді!»; «Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог»;  «Безпека в побуті»; «Безпека дітей в Інтернеті»; «Безпека на дорогах і транспорті»; «Довкілля, в якому ми маємо жити»; «Рятувальник очима дітей»; «Правила безпеки вивчай – іншим у біді допомагай!»; «Ми обираємо здоров’я, ми обираємо життя»; «Я – за мир і безпеку!» тощо. 

Пріоритетною у 2019 році визначена тематика «Школа безпеки», зокрема: «ВГДР «Школа безпеки»: 20 років на варті безпеки»; «Школа безпеки»: школа мужності, фізичного загартування та відповідальності за здоров’я» тощо.

До участі у Конкурсі запрошуються учні та вихованці закладів загальної середньої освіти, дошкільної, позашкільної освіти віком від 6 до 18 років та молодь віком від 18 до 35 років

Конкурс проводиться за 4 віковими категоріями

молодша – 6–10 років; 

середня  –11–14 років; 

старша – 15 – 17 років.

молодь  –  18 – 35 років.

УВАГА! 

Учасники категорії «молодь» беруть участь в окремих номінаціях, а саме: казка; кросворд (ребус, загадки); плакат соціальної реклами; відеоролик соціальної реклами; мультфільм; фотографія; авторська пісня (гімн «Школи безпеки», пісня про юних рятувальників).

Конкурс проводиться у три етапи

I етап, відбірковий, – на шкільному, районному (міському) рівні -протягом березня – травня поточного року;

II етап, регіональний (обласні, Київський міський) –протягом  травня – липня поточного року;  

III етап, Всеукраїнський (фінальний) –протягом липня – жовтня поточного року. 

Підбиття підсумків та визначення переможців  – до 1 листопада 2019 року.

Переможці та призери Конкурсу нагороджуються спеціальними дипломами, сувенірами та призами від організаторів, партнерів і спонсорів.

Роботи на всеукраїнський (фінальний) етап Конкурсу подаються до 30 липня 2019 року до Оргкомітету Всеукраїнського етапу Конкурсу за адресою: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 21, ВГДР «Школа безпеки», з позначкою «на Конкурс» через регіональні підрозділи  Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки». 

Роботи в електронному вигляді подавати на електронну адресу Конкурсу: (е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Положення про проведення Конкурсу та Умови участі у конкурсі розміщено на сторінці ВГДР «Школа безпеки» у Facebook.

Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці» відкритий для  партнерства!

Положення про Конкурс  

Умови участі у Конкурсі 

Оргкомітет