header-image

Підбито підсумки обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет закладів загальної середньої освіти.  Відповідно до рішення фахового журі із 29 заявлених кабінетів визначено переможцем конкурсу  психологічний кабінет  КУ Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30 «Унікум» (керівник Лариса СОПІНА, практичний психолог Марина ЗАХАРЧЕНКО).

За підтримки керівництва закладу працівнику психологічної служби створено належні умови праці. Фахівець у своїй діяльності має змогу використовувати  два приміщення: робочий  та навчальний кабінет, які відповідають технічним та санітарно-гігієнічним нормам, мають естетичний вигляд, оформлені з урахуванням вимог сучасного дизайну. У приміщеннях правильно організовано всі зони функціонування кабінету. У кімнатах розташовано нові меблі: письмовий стіл, столи для роботи з учасниками освітнього процесу, крісла, стільці, секційні шафи, шухляди, сейф. Робочий та навчальний кабінет устатковані технічними засобами: комп’ютер, принтер, сканер, ксерокс, проектор. Забезпечені канцелярським приладдям, наочним та дидактичним матеріалом, навчально-методичними посібниками,  рекомендаціями, діагностичним  та корекційно-розвивальним інструментарієм,  фаховими періодичними виданнями. 

Заслуговує на увагу інформаційна зона, яка займає значну площу у фойє закладу біля робочого кабінету практичного психолога. Вона привертає увагу учасників освітнього процесу естетичністю та креативністю оформлення, наповненістю актуальними тематичними матеріалами, які періодично оновлюються. Створені умови сприяють  підвищенню  якості та результативності роботи практичного психолога КУ Сумська спеціалізована школа І ступеня №30 «Унікум».

Вітаємо заклад з перемогою!

За матріалами Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради