header-image

Серед численних творчих і професійних проектів дошкільних навчальних закладів міста уже став традиційним міський фестиваль дитячих колективів дошкільних навчальних закладів, який у 2016 році мав назву «Україна – рідний край» і проводився з метою відродження народних традицій, патріотичного та естетичного розвитку й виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу, виявлення та підтримки талановитих дітей, залучення батьків до творчої співпраці.

У фестивалі брали участь 33 дошкільні навчальні заклади та 6 навчально-виховних комплексів.

З метою реалізації художнього задуму виступи були представлені в різних жанрах, репертуар дитячих колективів відзначався різноманітністю та оригінальністю. Мали місце вокальні, інструментальні твори, хореографічний,  літературний жанр та вокально-хореографічні композиції.

Крім того, в рамках обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів у 2016 році, в місті Суми був проведений I (міський) етап виставки.

На розгляд журі було представлено матеріали 72 педагогічних працівників із 32 дошкільних навчальних закладів та 6 навчально-виховних комплексів.

Підсумки І (міського) етапу обласної виставки-огляду показали, що власні методичні розробки педагоги дошкільних закладів підготували відповідно до Положення, критеріями оцінювання якого були науковість, відповідність вимогам чинних освітніх програм, системність та цілісність у роботі, пошук новітніх педагогічних ідей.

Матеріали, які експонувалися на виставці, містили необхідну інформацію про учасника, були різнопланові за змістом, естетично оформлені та представлені за п’ятьма номінаціями.

13 грудня 2016 року на V розширеному пленарному засіданні міського комітету Профспілки членам Профспілки, педагогічним працівникам – переможцям вищезазначених творчих проектів нагороджено Грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради та подарунком від міської організації Профспілки.

За підсумками міського фестивалю дитячих колективів дошкільних навчальних закладів «Україна – рідний край» за творчий пошук в організації музично-естетичного виховання підростаючого покоління педагогічних працівників:

Вараку Людмилу Павлівну - музичного керівника ДНЗ № 3;

Соломко Вікторію Олександрівну - музичного керівника ДНЗ № 14;

Кузьменко Олександру Олександрівну - музичного керівника ДНЗ № 21;

Радченко Олену Олександрівну - музичного керівника ДНЗ № 26;

Власенко Ольгу Віталіївну – інструктора з фізичної культури ДНЗ № 28;

Борисенко Інну Григорівну - музичного керівника ДНЗ № 31.

  

 

за підсумками І (міського) етапу обласної виставки-огляду:

• за зайняте І місце:

- у номінації «Практичне використання педагогічних технологій» Слободян Людмилу В’ячеславівну, вихователя дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) № 13 «Купава»;

- у номінації «Дидактичні матеріали» Лобун Ольгу Миколаївну, вихователя дошкільного навчального закладу № 8 «Космічний»;

- у номінації «Авторські програми» Титаренко Надію Олександрівну, практичного психолога дошкільного навчального закладу № 24 «Оленка»;

- у номінації «Посібники» Кузнецову Галину Вікторівну, вихователя дошкільного навчального закладу № 19 «Рум’янек»;

- у номінації «Методичні рекомендації» Ковальчук Ларису Іванівну, завідувача дошкільного навчального закладу № 2 «Ясочка».

• за зайняте ІІ місце:

- у номінації «Практичне використання педагогічних технологій» Волинську Ларису Олексіївну, учителя-логопеда навчально-виховного комплексу № 41 «Райдуга»;

- у номінації «Дидактичні матеріали» Демченко Вікторію Григорівну, вихователя-методиста дошкільного навчального закладу № 25 «Білосніжка»;

- у номінації «Посібники» Макаруху Олесю Вікторівну, вихователя навчально-виховного комплексу № 9 «Веснянка»;

- у номінації «Методичні рекомендації» Запорожченко Ларису Іванівну, вихователя-методиста спеціального навчально-виховного комплексу № 37 «Зірочка».

• за зайняте ІІІ місце:

- у номінації «Практичне використання педагогічних технологій» Фесенко Людмилу Валентинівну, вихователя дошкільного навчального закладу № 5 «Снігуронька»;

- у номінації «Дидактичні матеріали» Кривонос Лесю Валеріївну, вихователя-методиста дошкільного навчального закладу № 16 «Сонечко»;

- у номінації «Авторські програми» Ткаченко Людмилу Іванівну, учителя-логопеда дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) № 26 «Ласкавушка»;

- у номінації «Посібники» Пелещенко Тетяну Анатоліївну, вихователя дошкільного навчального закладу № 7 «Попелюшка»;

- у номінації «Методичні рекомендації» Костян Ларису Олександрівну, вихователя дошкільного навчального закладу № 1 «Ромашка».

 

Наказ про підсумки виставки-огляду методичних розробок-2016

Наказ про підсумки фестивалю Україна-рідний край-2016

Людмила Гога

Голова міської Профспілки