header-image

3 лютого 2017 року в приміщенні Палацу культури «Хімік» урочисто завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».

20 кращих педагогів впродовж конкурсних днів демонстрували свою професійну майстерність, знання з теорії та методики викладання свого предмету. І кожен конкурсант довів, що він майстер, який має велике бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини, цікавою і потрібною для молодого покоління.

Освітяни міста Суми пишаються досягненнями свої колег. 

Адже перемогу в номінації «Музичне мистецтво» виборола Новікова Валентина Миколаївнавчитель музичного мистецтва КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №1 ім. В.Стрельченка.

 

Лауреатом конкурсу в номінації «Біологія» визнано Мільченко Світлану Вікторівну – вчителя біології Ку Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №22.

 

Дипломи, грошові заохочення та пам’ятні подарунки переможцям та лауреатам конкурсу вручили почесні гості свята з щирими словами вдячності за подвижницьку працю та побажання перемоги на всеукраїнському етапі конкурсу. 

Закриття конкурсу стало справжнім святом для освітян області, адже чудову урочисту атмосферу створили кращі творчі колективи Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сумського Палацу дітей та юнацтва, Палацу культури «Хімік». 

 

 

Дорогі наші колеги!

Щиро вітаємо вас з високою відзнакою вашого професійного успіху!

Нехай перемоги окрилюють, а невдачі лише черговий раз засвідчують

правильність обраного шляху. 

Бажаємо Валентині Новіковій – переможниці обласного туру конкурсу,

якнайкраще розкрити свої професійні здібності і таланти

на всеукраїнському етапі конкурсу!

Людмила Гога

Голова міської Профспілки