header-image

27 листопада 2017 року загальноосвітня школа I-III ступенів №20 стала стартовим майданчиком для учителів-учасників міського туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». 

Вже в двадцять третє конкурс фахової майстерності «Учитель року» стає своєрідною освітянською літописною сторінкою міста Суми і щороку дає потужний енергетичний і духовним імпульс, що концентрує відчутні зміни в галузі «Освіта» і суспільстві вцілому 

Міський тур проходитиме з 27 листопада по 1 грудня на базах ЗОШ №№ 6,15,20, ССШ №17 і передбачатиме конкурсні випробування: «Презентація досвіду роботи», «Практична робота», «Методичний практикум», «Навчальний проект», Майстер-клас» та проведення конкурсних уроків.

Серед учасників в номінації «УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА»: Ірина КОВАЛЬ (ЗОШ №4), Лідія ДІДЕНКО (ССШ №10), Надія КРАВЧЕНКО (ЗОШ №23), Тетяна ПАНЧЕНКО (ЗОШ №26), Галина КУЗНЄЦОВА (НВК №16).

Номінацію «НІМЕЦЬКА МОВА» представляють: Алла МИХАЙЛИК (ССШ №7), Вікторія БОГДАНОВА (ССШ№10), Валентина ОБВАДОВА (ЗОШ № 13), Ольга ДАШКІНА (Гімназія №1).

В номінації «ФІЗИКА» перемогу виборюватимуть Наталія КУДОЯР (ССШ №7), Майя Д’ЯЧЕНКО (ССШ№10), Анна МУХА (ЗОШ №15).

В номінації «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА» боротьба за вихід у I тур фахового змагання розпочалась між учителями ще до відкриття конкурсу.  Право продовжити змагання заслужили: Станіслав КОРСУН (ССШ №7), Наталія МАКАРЕНКО (ЗОШ №8),Тетяна ЛИТОВЧЕНКО (ССШ №9 , Андрій САВЕЛЬЄВ (ССШ №10), Тетяна ЛИСЕНКО (ЗОШ №15).

В кожній номінації  представлено журі конкурсу. 

А підтримати учасників прийшли Галина ПЛАХОТНІКОВА - директор Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради, Людмила ГОГА - голова міського комітету профспілки працівників освіти, Карстен ГРЮНВАЛЬД – лектор німецької служби академічних обмінів, керівники шкіл, колеги. На адресу конкурсантів лунали слова вітань та побажань успіху і перемоги.

 

Атмосферу урочистості створювали творчі дитячі колективи школи №20.

Міська організація профспілки вітає конкурсантів з початком фахових випробувань і бажає розкрити свій потенціал, втілити в життя найзаповітніші  мрії і задуми, отримати задоволення від спілкування в колі колег і однодумців!

Більше фото за посиланням:

I (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

 

Голова МК Профспілки 

Людмила Гога