header-image

З ініціативи Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України,  за підтримки Сумського Палацу дітей та юнацтва і Сумської громадської організації «Інтелект-клуб»  28 лютого 2018 року відбувся Чемпіонат міста з інтелектуальної гри «СВОЯ ГРА» серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми. 

Взяти  участі у Чемпіонаті виявило бажання 15 команд закладів освіти, 90 педагогів: команда «ВІКТОРІЯ» дошкільного закладу №3, команда «Дівчата-ластів’ята» дошкільного закладу № 32, команда «ІНСАЙДЕРИ» НВК№41, команда «Ерудит» ЦЕНТУМу, команда «Штурм» ПДЮ, команда «Ерудит» ЗОШ №6, команда «Natus Vincere» СШ №7, команда «Дев’яточка» СШ №9, команда «У десятку» СШ№10, команда «По лікоть в крейді» ЗОШ №13, команда «П’ятнашка» ЗОШ №15, команда «Веселуни» СШ№25, команда «Єралаш» ЗОШ №27, команда «Quick mind» СШ№30, команда «Невгамовні» В.Піщанської ЗОШ.

Координатори проекту Олег НЕГРЕБА і Галина БОРОВИК підготували перелік запитань з 15 тем: «Марія», «В штанях», «Образотворче мистецтво», «Ягідна», «Міста України», «Парфумерна», «Екстремальний спорт», «Знамениті смерті», «Нотна матриця», "Матриця Бо», "Матриця Май», «Червона», "Хризантеми", «Чорні собаки», «Собачий книжковий світ». 

Кожна тема передбачала відповідь на 5 запитань з різним ступенем складності на 10,20,30,40,50 балів. За правильну відповідь команда отримувала кількість балів відповідно ступеня складності запитання, за неправильну відповідь – відповідну кількість штрафних балів, а за відмову надавати відповідь - 0 балів. Чемпіонат складався з двох турів, за підсумками яких команди інформувались про набрані бали, а у випадку спірних питань розглядались апеляції команд.

Дійство було цікавим. В залі панувала атмосфера зосередженості, хвилювання і бажання перемогти. Початок Чемпіонату засвідчив, що в зал прийшли люди, які вперше в житті почули правила спортивної «Своєї гри». В першому турі всі команди намагалися зрозуміти ці правила і формували свою стратегію. Відчувалась недостатність конкретики і ризики у відповідях на запитання, які приносили штрафні очки. Другий тур – як по нотах. Команди практично всі вибрали стратегію «черепахи»: повільно, але точно. У всіх команд мінусів  у відповідях практично не було, плюсів було менше, але вони були виважені. Тобто з технічної точки зору команди навчилися грати, оволоділи методикою проведення «Своєї гри» і зможуть запропонувати таку форму роботи своїм учням в закладах під час проведення тижня хімії або літератури чи інших предметів і виховних заходів. 

Підсумкова таблиця результатів засвідчила перемогу у Чемпіонаті команди «Штурм» Палацу дітей та юнацтва (капітан команди Дмитро ХОРУНЖИЙ), яка у підсумку набрала 1380 балів.

На 2 місці команда «У десяточку» спеціалізованої школи №10 (капітан команди Віктор ЧЕРНЕНКО) з результатом 1220 балів.

На 3 місці команда «Дев’яточка» спеціалізованої школи №9 (капітан команди Світлана КЛІМОВА) з результатом 1090 балів.

 Решта місць розподілились наступним чином:

4 місце – команда «Єралаш» школи №27 (капітан Ірина ЧИЖ) ;

5 місце – команда  «Quick mind» школи №30 (капітан Ганна БОЙКО);

6 місце – команда «Ерудит» ЦЕНТУМ (капітан Володимир БОРОВИК);

7 місце – команда «П’ятнашка» школи №15 (капітан Інна ЛОЙКО);

8 місце - команда «Дівчата-ластів’ята» дошкільного закладу № 32 (капітан Алевтина БЄЛЄЦКА);

9 місце – команда «Natus Vincere» школи №7 (капітан Сергій ПШЕНИЧНИЙ);

10 місце - команда «По лікоть в крейді» школи №13 (капітан Надія ТОВСТЕНКО);

11 місце – команда «Ерудит» школи №6 (капітан В’ячеслав ПОДОЛЯК);

12 місце – команда «Веселуни» школи №25 (капітан Сергій ПУСТОВИЙ);

13 місце – команда «ВІКТОРІЯ» дошкільного закладу №3 (капітан Вікторія ДЯДЕНКО);

14 місце – команда «Невгамовні» В.Піщанської школи (капітан Ірина РОКИТЯНСЬКА);

15 місце – команда «ІНСАЙДЕРИ» НВК№41 (капітан Марина ШАПОВАЛОВА).

Церемонію нагородження проводила голова комітету міської Профспілки Людмила ГОГА спільно з координаторами проекту Олегом НЕГРЕБОЮ та Галиною БОРОВИК.

Команда, яка посіла 1 місце, отримала в дарунок Сову – символ мудрості. Всі команди нагороджені грамотами міської Профспілки, солодкими подарунками, блокнотами, ручками, кишеньковими календарями з логотипами міської профспілки на згадку про зустріч.  Координатори проекту відзначені щотижневиками, календарями і ручками з логотипами міської Профспілки.

Голова міського комітету Профспілки Людмила ГОГА привітала всіх освітянок з прийдешнім святом весни та побажала мирного неба, душевного комфорту і злагоди в усьому із щирими словами вдячності:

- всім учасникам проекту за видовищну командну гру, азарт, взаємоповагу і гарний настрій;

- адміністрації і працівникам Палацу дітей та юнацтва за належно створені умови учасникам для проведення гри;

- адміністрації та профспілковим комітетам закладів освіти, які сформували збірні команди для участі у Чемпіонаті;

- головам профспілкових комітетів, які особисто брали участь у Чемпіонаті: Юлія БОЙКО (ДНЗ№3), Алевтина БЄЛЄЦКА (ДНЗ№32), Олена ЗИКОВА (НВК №41), Галина ХОТІНА (СШ№9), Надія ТОВСТЕНКО (ЗОШ№13), Наталія ТАРАСЕНКО (ЗОШ№15), Марина ЗАХАРЧЕНКО (СШ№30), Вікторія ЛЕВЕНЕЦЬ (ПДЮ), Володимир БОРОВИК (ЦЕНТУМ);

- координаторам гри Олегу НЕГРЕБІ та Галині БОРОВИК за виваженість, професіоналізм та оперативність у роботі;

- учням шкіл – вихованцям «Інтелект-клубу» за технічну допомогу у проведенні заходу;

- всім тим, хто словом і ділом допомагав у здійсненні цього інтелектуального проекту!

Більше фото за посиланням:

Чемпіонат міста з інтелектуальної гри "СВОЯ ГРА" 28.02.2018

                                         Голова комітету міської організації профспілки Людмила Гога