header-image

Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 10.01.2018 № 13 проведено І (міський) етап обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних закладів у січні 2018 року на базі ДНЗ №19.

На розгляд журі було представлено матеріали педагогічних працівників із 33 закладів дошкільної освіти (№№ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40) та 6 навчально-виховних комплексів (№№ 9, 11, 34, 37, 41, 42).

Відповідно до вимог Положення про проведення обласної виставки-огляду кращих методичних розробок, ураховуючи оформлення конкурсних матеріалів, які відзначаються змістовним наповненням, науковістю, оригінальністю, журі відзначило переможців у номінаціях, які будуть нагороджені Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради, а члени Профспілки - заохоченнями від міської організації профспілки працівників освіти:

за зайняте І місце:

- у номінації «Авторські програми, підручники, посібники, розробки» Лариса БОРИСОВА, вихователь ДНЗ № 33 «Маринка»;

- у номінації «Практичне використання педагогічних технологій» Валентина ДРОЗДЮК, вихователь-методист ДНЗ № 14 «Золотий півник»;

- у номінації «Навчально-методичні посібники» творчу групу ДНЗ № 2 «Ясочка» (керівник Тетяна ПАВЛЮЧЕНКО);

- у номінації «Дидактичні матеріали» Наталія ХМАРЕНКО, вихователь ДНЗ № 8 «Космічний»;

- у номінації «Методичні рекомендації» Віра ГЛАДУН, вихователь-методист ДНЗ № 1 «Ромашка»;

- у номінації «Електронні та інші засоби освітнього призначення», Марина СЕРДЮК, вихователь ДНЗ № 39 «Теремок»;

за зайняте ІІ місце:

- у номінації «Авторські програми, посібники, розробки» ірина МОГИЛЕВСЬКА, вихователь-методист ДНЗ № 7 «Попелюшка», Алла КОМІСАР, Наталія ОСТАПЕНКО, вихователі ДНЗ № 21 «Волошка»;

- у номінації «Практичне використання педагогічних технологій» творчу групу ДНЗ № 16 «Сонечко» (керівник Леся КРИВОНОС);

- у номінації «Навчально-методичні посібники» творчу групу ДНЗ № 25 «Білосніжка» (керівник вихователь-методист Любов ПОГРІБНА), Оксана ОХРІМЕНКО, вихователь ДНЗ № 31 «Ягідка»;

- у номінації «Дидактичні матеріали» Людмила ПЛУЖНИК, практичний психолог ДНЗ № 27 «Світанок», Ірина БІЛОКОПИТОВА, вихователь ДНЗ № 30 «Чебурашка»;

- у номінації «Методичні рекомендації» Людмила БУКАТА, вихователь ДНЗ № 7 «Попелюшка»;

- у номінації «Електронні та інші засоби освітнього призначення», Ілона ОСТАШОВА, учитель-логопед ДНЗ № 13 «Купава»;

за зайняте ІІІ місце:

- у номінації «Авторські програми, посібники, розробки» Ольга ТОКАРЄВА, вихователь НВК № 9 «Веснянка», Ольга ІВАНЧЕНКО, учитель-дефектолог, НВК № 34;

- у номінації «Практичне використання педагогічних технологій» Олена КОРОТКА, учитель-логопед ДНЗ № 30 «Чебурашка»;

- у номінації «Навчально-методичні посібники» Ірина БУР, вихователь ДНЗ № 17 «Радість», Вікторія ДОНЕЦЬ, учитель-логопед ДНЗ № 18 «Зірниця», Юлія КОВАЛЕНКО, вихователь ДНЗ № 23 «Золотий ключик»;

- у номінації «Дидактичні матеріали» Віра САМОЙЧУК, вихователь ДНЗ № 10 «Малючок», Марина ВИХРИСТЮК, учитель-логопед ДНЗ № 12 «Олімпійський», Наталія ПОВАЛЯШКО, вихователь НВК № 37 «Зірочка»;

- у номінації «Методичні рекомендації» Олена ЛЄГАРЄВА, вихователь-методист НВК № 11 «Журавонька»;

- у номінації «Електронні та інші засоби освітнього призначення», Олена ПОДУС і Олена ПЕСТУН, вихователі ДНЗ № 28 «Ювілейний».

 Наказ управління освіти і науки Сумської міської ради від 03.04.18 №266

Більше фото за посиланням:

Огляд-конкурс методичних розробок педагогів ДНЗ січень 2018

Людмила Гога, член організаційного комітету огляду-конкурсу