header-image

Конкурс на кращий веб-сайт проводився Інтернет Асоціацією України та Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність.

Приємно відзначити, що два заклади дошкільної освіти Сумської області, які здобули перемогу у  VІІІ Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти, предствляють дошкілля міста Суми.

У номінації «Веб-сайти закладів дошкільної освіти» за підсумками конкурсу І місце здобув Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 38 «Яблунька» Сумської міської ради (керівник Наталія МАТЮХІНА), ІІ місце – Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 33 «Маринка» м. Суми (керівник Олена ШРАМЧЕНКО).

Церемонія нагородження переможців VIІІ Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти відбулася 30 березня 2018 року в залі колегій Міністерства освіти і науки України.

 

Пишаємося злагодженою роботою колективу однодумців та бажаємо подальших творчих злетів і цікавих відкриттів!