header-image

В жовтні-листопаді 2018 року проходив обласний конкурс на кращого профспілкового лідера, оголошений Сумською обласною радою профспілок, з метою підвищення ролі профспілкових лідерів, активізації діяльності первинних, районних і міських профспілкових організацій, популяризації профспілкового руху та посилення мотивації профспілкового членства.

Переможці конкурсу визначалися в 3 номінаціях:

  • Кращий голова первинної організації Профспілки (по галузевому принципу):

- з чисельністю до 1000 членів профспілки ;

- з чисельністю понад 1000 членів профспілки.

  • Кращий голова  районної, міської організації профспілок (по галузевому принципу);
  • Кращий молодий профспілковий  лідер (по галузевому принципу).

Підсумки конкурсу було підбито 29 листопада 2018 року на урочистостях з нагоди 70-річчя з дня утворення Сумської обласної ради профспілок.

Приємно відзначити, що переможцем в номінації "Кращий голова первинної профспілкової організації" з чисельність менше 1000 членів профспілки від Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України визнано Вікторію ЛЕВЕНЕЦЬ - голову профспілкового комітету первинної профспілкової організації Сумського Палацу дітей та юнацтва. Вона відзначена Дипломом Сумської обласної ради профспілок і грошовим заохоченням від Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України пишається досягненнями освітянського профспілкового активу міста Суми  і області та бажає всім профспілковим активістам невпинного руху вперед, втілення в життя сміливих планів, вдячності і визнання колег і керівництва!

Голова міського комітету Профспілки Людмила Гога