header-image

Колектив Сумської загальноосвітньої школи №6 щиро вітає лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» - учителя біології Єфіменко Анну Олександрівну та вчителя початкових класів Самойленко Лілію Вікторівну.

Висловлюємо слова вдячності за професіоналізм, креативність, талант, витримку, терпіння, що допомогли педагогам достойно представити навчальний заклад у конкурсі. Бажаємо вчителям міцного здоров’я, щирої радості, творчого натхнення, нових педагогічних звершень!

Профспілковий комітет КУ Сумської ЗОШ № 6

 

Дошкільний заклад – активний учасник методичних заходів міста, багатьох конкурсів та виставок, що стосуються дошкільної освіти.

Педагогічний колектив дошкільного закладу на протязі 2016 року брав участь у:

  • І (міському) етапі обласного конкурсу на кращий Інтернет сайт (лютий 2016 року);
  • методичному об’єднанні вчителів-логопедів міста «Сучасні підходи до формування звукової культури мовлення дітей груп компенсуючого типу» (лютий 2016 року), яке відбулося на базі нашого дошкільного навчального закладу;
  • міському огляді-конкурсі художньої  самодіяльності аматорських колективів загальноосвітніх дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста Суми «Сузір’я талантів». За підсумками конкурсу музичний керівник Вороненко Олена отримала Диплом у номінації «Художнє виконавство» (березень 2016 року);
  • міському фестивалі дитячої творчої «Україна – рідний край». За результатами журі було відібрано на гала-концерт пісенно-хореографічну композицію «Мій рідний край» (квітень 2016 року).
  • обласній виставці-огляді кращих методичних розробок педагогічних працівників ДНЗ (І місце);
  • обласному огляді-конкурсі на кращу організацію оздоровлення дітей влітку в ДНЗ у 2016році ( І місце в номінації «Міський дошкільний заклад»);
  • методичному об’єднанні вихователів старших груп міста «Експерементально-дослідницька та інноваційна діяльність у дошкільних навчальних закладах» (грудень 2016 року), яке відбулося на базі нашого дошкільного навчального закладу.

Профспілковий комітет ДНЗ №2

2016 рік став ювілейним для комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6. У цьому році навчальний заклад відзначає свій 40-річний ювілей. Не одне покоління випускників навчила та виховала Сумська школа № 6.