header-image

2016 рік став ювілейним для комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6. У цьому році навчальний заклад відзначає свій 40-річний ювілей. Не одне покоління випускників навчила та виховала Сумська школа № 6.

Перший дзвоник на подвір’ї нової будівлі пролунав у далекому 1976 році. У різний час школу очолювали Резниченко Станіслав Володимирович, Сторожилова Діна Олександрівна, Тітов Валеріан Петрович, які доклали чимало зусиль для становлення навчального закладу. Сьогодні кращі традиції зберігає та продовжує директор школи Новик Людмила Вікторівна.

Сучасна КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 забезпечена всім необхідним для навчання та виховання учнів. А тому багато її випускників стали успішними викладачами вищих навчальних закладів, спортсменами, юристами, керівниками організацій. 

30 вересня 2016 року в навчальному закладі відбулися урочисті заходи з нагоди 40-річного ювілею. На святковий концерт були запрошені вчителі- ветерани, які у свій час гідно навчали та виховували учнів, були мудрими наставниками для молодих колег. Представники старшого покоління педагогів ділилися теплими спогадами про роки роботи в рідній школі, із захопленням розповідали про успіхи та здобутки.

       

 Завітали до навчального закладу почесні гості: заступник начальника управління освіти і науки Сумської міської ради Дрига Тетяна Василівна, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України Гога Людмила Миколаївна, в. о. голови Сумського осередку Радикальної партії Олега Ляшка Вячеслав Шапошник. Гості звернулися до педагогічного колективу зі словами привітання та щирої подяки за невтомну працю, високий професіоналізм, творчі успіхи. Колектив школи було нагороджено грамотами та подяками.

       

У цей ювілейний рік бажаємо навчальному закладу довгих років процвітання, творчих здобутків, перемог і високих досягнень! А педагогічному колективу зичимо натхнення, добра, миру, радості, здійснення мрій!

  

  

  

 

Профспілковий комітет КУСЗОШ № 6