header-image

Збірні команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста 10,11 квітня 2018 року виборювали перемогу в змаганнях із стрітболу на базі спортивного комплексу спеціалізованої школи №29.

Змагання проводить міська профспілка працівників освіти спільно з управлінням освіти і науки Сумської міської ради  в залік XXI галузевої спартакіади освітян 2018 року.

21 березня 2018 року у спортивному комплексі Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова стартували всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України.

Змагання проводилися за діючими Правилами змагань з настільного тенісу та Регламенту, затвердженим постановою бюро президії ЦК Профспілки та Федерацією настільного тенісу України.

17 березня 2018 року на базі спортивного комплексу спеціалізованої школи №7 проходили змагання  з плавання в залік XXI галузевої спартакіади освітян. Ці змагання давно вже стали традиційними і цього річ привернули увагу 40 спортсменів із 12 закладів і установ освіти міста: школи №№6,7,9,15,17,20,27, 29,В.Піщанська ЗОШ, Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Косівщинська спеціальна ЗОШ-інтернат, міська організація профспілки працівників освіти.  

З 1 по 3 березня 2018 року на базі ДПЗОВ «Пуща-Водиця» відбулись Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України. До участі у спортивному дійстві долучилось 19 збірних команд, понад 80 гравців.

23 лютого 2018 року  на спортивній базі «Хімпром» відбулась зимова Спартакіада Сумської обласної організації ФСТ «Україна» серед команд галузевих обкомів профспілок та обласної спілки ветеранів. 

У 2018 році XXI галузева спартакіада серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Суми стартувала змаганнями з шахів, які традиційно пройшли на базі Центру науково-технічної творчості 10-11 лютого 2018 року серед 10 збірних команд (30 учасників).

17 листопада у спортивному комплексі «Авангард» в місті Суми відбулись фінальні змагання міжгалузевої Спартакіади серед обкомів профспілок з ініціативи  Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна». В них взяли участь 4 збірні команди обласних організацій галузевих профспілок: будівництва та промисловості будівельних матеріалів, працівників освіти і науки України, шляхових господарств Сумської області, хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України -  усього близько 40 учасників. 

ХX галузева спартакіада серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної  освіти міста Суми була проведена у 2017 році на виконання постанови президії міської організації профспілки працівників освіти і науки та наказу управління освіти і науки Сумської міської ради.

Ювілейна XX галузева спартакіада серед працівників загальноосвітніх та позашкільних закладів м. Суми завершилась змаганнями з волейболу, які відбулись 30-31 жовтня на спортивних базах ССШ № 29 та ЗОШ №23. 

На території парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Басівський» 23 вересня 2017 року відбулись змагання з легкоатлетичного кросу в рамках XX галузевої спартакіади серед працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Суми. Повним складом були представлені збірні команди 7 закладів освіти (ССШ №№ 7,9,17,29, ЗОШ №№6,20, Косівщинської ЗОШ-інтернат). В особистому заліку взяли участь спортсмени з В.Піщанської та ЗОШ№19, міської організації профспілки працівників освіти.