header-image

Міські родинні змагання вже багато років поспіль проводять в Сумах. Цьогоріч 12 квітня в спортивному комплексі стадіону «Авангард» відбувся відкритий обласний чемпіонат «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї та Міжнародного дня дитини серед сімейних команд галузевих обкомів профспілок. 

З 8 по 10 квітня 2019 року в місті Києві у спортивному комплексі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова проходили Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед освітян – членів Профспілки працівників освіти і науки України. Звання найкращих виборювали 85 представників закладів освіти із 16 регіонів нашої держави!

2,3 квітня збірні команди працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста  виборювали перемогу в  змаганнях зі стрітболу, які проводить міська профспілка працівників освіти спільно з управлінням освіти і науки Сумської міської ради  в залік XXII галузевої спартакіади освітян 2019 року.

26 березня на базі спортивного комплексу Сумської спеціалізованої школи №7 пройшли змагання  з плавання серед працівників закладів освіти і науки Сумської області - членів Профспілки працівників освіти і науки України

Сьогодні в приміщенні спорткомплексу СумДУ відбулись змагання з настільного тенісу серед жінок, організовані Сумською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України.

11-13 березня в спортивному комплексі СумДУ проходили змагання з футзалу у залік міської спартакіади серед команд викладачів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації та збірної команди освіти, яка представлена працівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Суми.

Сьогодні в приміщенні спорткомплексу СумДУ відбулись змагання з настільного тенісу серед чоловіків, організовані Сумською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України.

2 березня на базі спортивного комплексу спеціалізованої школи №7 проходили змагання  з плавання в залік XXII галузевої спартакіади освітян. 

1 березня 2019 року завершили свою роботу Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти.

21,22 лютого на спортивній базі СумДУ відбулись змагання з волейболу серед команд ВНЗ III-IV рівня акредитації та працівників закладів освіти міста у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.