header-image

5, 6 лютого в приміщенні "Інтелект-клуб" СумДУ відбувся шаховий турнір, організований Сумською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України.

2,3 лютого 2019 на базі Центру науково - технічної творчості молоді  проведено одну з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, яка поєднує в собі елементи мистецтва, науки і спорту - змагання з шахів. Ними традиційно розпочалась XXII галузева спартакіада серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Суми, яка організована міською організацією профспілки працівників освіти за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради.

Традиційно на розширеному пленарному засіданні міського комітету Профспілки 26 грудня було підбито підсумки  XXI галузева спартакіада серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної  освіти міста Суми, яка у 2018 році була проведена на виконання постанови президії міської організації профспілки працівників освіти і науки, наказу управління освіти і науки Сумської міської ради та згідно Положення, яке визначало умови і порядок її проведення. 

20 грудня на спортивній базі СумДУ відбулись змагання з бадмінтону серед команд ВНЗ I-II рівня акредитації, ВНЗ III-IV рівня акредитації, підприємств та організацій, працівників навчальних закладів у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

18 грудня на стадіоні «Авангард» пройшли змагання з дартсу серед працівників закладів загальної середньої  та позашкільної освіти м. Суми, які вперше проводяться в рамках XXI галузевої спартакіади.

На засідання президії ЦК Профспілки, що відбулося 4 грудня у Києві, було підбито підсумки проведення у 2018 році Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки.

6 грудня у приміщенні спортивного комплексу стадіону "Авангард" відбулись змагання з дартсу серед команд ВНЗ I-II рівня акредитації, ВНЗ III-IV рівня акредитації, підприємств та організацій, працівників навчальних закладів у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

У Сумах 14 листопада 2018 року відбулись змагання з шахів серед команд вищих навчальних закладів I – II, III – IV рівнів акредитації, працівників навчальних закладів, підприємств та організацій. Змагались у клубі «Інтелект» СумДУ.

29-30 жовтня на спортивних базах ССШ № 9, ССШ № 29 та ЗОШ №23 відбулись  змагання з волейболу серед працівників закладів загальної середньої  та позашкільної освіти м. Суми, які проводились в рамках XXI галузевої спартакіади.