header-image

18 грудня на спортивній базі СумДУ відбулись змагання з бадмінтону серед студентських команд та працівників коледжів і університетів, закладів загальної середньої та позашкільної освіти, підприємств і організацій у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

5 грудня у приміщенні спортивного комплексу стадіону "Авангард" відбулись змагання з дартсу серед команд ВНЗ I-II рівня акредитації, ВНЗ III-IV рівня акредитації, підприємств та організацій, за участі збірної команди працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

У спортивному комплексі СумДУ 20 листопада відбулись змагання з настільного тенісу серед команд працівників закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації та збірної освіти в рамках спартакіади міста Суми 2019-2020 років.

15 листопада на стадіоні «Авангард» пройшли змагання з дартсу серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Суми, які проведено в рамках XXII галузевої спартакіади.

Сьогодні в приміщенні Інтелект-клубу СумДУ стартувала спартакіада міста  2019-2020 років змаганнями з шахів серед команд викладачів закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації та збірної команди освіти, яка представлена працівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Суми. Крім того, в інших групах змагалися студенти і викладачі закладів професійно-технічної освіти і коледжів.

Відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради, який здійснював загальне керівництво спартакіадою серед команд студентів і працівників закладів освіти, промислових підприємств та організацій у 2018-2019 роках, визначив переможців у двох групах: серед команд ВНЗ 1-2 р.а і ПТНЗ, серед команд ВНЗ 3-4 р.а. та збірної команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Збірні команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста 28,29 жовтня 2019 року виборювали перемогу в змаганнях з волейболу на спортивних базах шкіл міста №№9,23,29.

Змагання проводить Сумська міська профспілка працівників освіти спільно з управлінням освіти і науки Сумської міської ради в залік XXII галузевої спартакіади освітян 2019 року.

23 жовтня освітяни виборювали перемогу в змаганнях з бадмінтону, які вперше відбулись в рамках XXII галузевої спартакіади серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста на базі спортивного комплексу Сумського державного університету.

Командні види спорту захоплюють своєю динамічністю, несподіваними комбінаціями та непередбачуваністю результату. Для гравців – це можливість виявити свою майстерність: у якийсь момент виступити солістом, в інший – підіграти партнерові, і в єдиному пориві досягти результату.
Саме такими були Всеукраїнські змагання з волейболу серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України, які проводились 18-20 жовтня в м. Києві (Пуща водиця) на базі ЗОШ №104.

2-7 липня 2019 року в Республіці Болгарія відбулась XV Міжнародна спартакіада вчителів. Понад 500 учасників із 21 муніципалітету Болгарії, а також освітян із Єгипту, Румунії, України і Таджикистану взяли участь у змаганнях, які проходили в Албені.