header-image

На засідання президії ЦК Профспілки, що відбулося 4 грудня у Києві, було підбито підсумки проведення у 2018 році Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки.

6 грудня у приміщенні спортивного комплексу стадіону "Авангард" відбулась змагання з дартсу серед команд ВНЗ I-II рівня акредитації, ВНЗ III-IV рівня акредитації, підприємств та організацій, працівників навчальних закладів у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

У Сумах 14 листопада 2018 року відбулись змагання з шахів серед команд вищих навчальних закладів I – II, III – IV рівнів акредитації, працівників навчальних закладів, підприємств та організацій. Змагались у клубі «Інтелект» СумДУ.

29-30 жовтня на спортивних базах ССШ № 9, ССШ № 29 та ЗОШ №23 відбулись  змагання з волейболу серед працівників закладів загальної середньої  та позашкільної освіти м. Суми, які проводились в рамках XXI галузевої спартакіади.

13 жовтня в міському парку культури та відпочинку ім. Кожедуба відбувся Відкритий особистий чемпіонат з осіннього легкоатлетичного кросу серед спортсменів галузевих обкомів профспілок, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, ветеранів та всіх бажаючих

22 вересня на території парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Басівський» відбулись змагання з легкоатлетичного кросу в рамках XXI галузевої спартакіади серед працівників закладів  загальної середньої та позашкільної освіти міста Суми

На початку липня 2018 року у Республіці Болгарія традиційно відбулася XIV Міжнародна спартакіада вчителів. Цьогоріч у спортивному святі взяли участь команди з 6 країн – власне з Болгарії, Польщі, Румунії, України, Азербайджану та Таджикистану. Загалом – понад 550 учасників із 27 команд.

1,2 червня на базі клубу «Інтелект» СумДУ відбувся особистий Чемпіонат з шахів серед працівників підприємств і організацій галузевих обкомів профспілок, ветеранів. 

На церемонії відкриття Чемпіонату учасників привітали Ніна БОБИРЄВА – головний спеціаліст СОО ФСТ «Україна», Володимир ФЕДЧЕНКО – головний суддя змагань, Людмила ГОГА – голова Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.

28 травня в місті Суми пройшов велодень – акція, яка об’єднала більше півтисячі сумчан в загальному велопробігу центральними вулицями міста, з метою пропаганди здорового і активного способу життя, популяризації велотранспорту та на підтримку Всеукраїнського велодня.