header-image

2,3 лютого 2019 на базі Центру науково - технічної творчості молоді  проведено одну з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, яка поєднує в собі елементи мистецтва, науки і спорту - змагання з шахів. Ними традиційно розпочалась XXII галузева спартакіада серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Суми, яка організована міською організацією профспілки працівників освіти за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради.

8 збірних команд (25 учасників) закладів освіти долучились до змагань, які сприяють розвитку концентрації уваги, вмінню долати труднощі та планувати власні дії, логічно мислити.

 

Перемогу здобула збірна команда міського Центру науково-технічної творчості молоді

Друге місце посіла команда Палац дітей та юнацтва.

 

Третє місце виборола збірна команда спеціалізованої школи №17.

Решта місць розподілилась наступним чином:

4 місце – загальноосвітня школа №6 

5 місце – спеціалізована школа №7

6 місце – Косівщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

7 місце – В.Піщанська загальноосвітня школа 

8 місце – обласний Центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. 

Кращим гравцем на 1-й дошці визнаний Володимир ІСАЄВ (ЦНТТМ), на 2-й дошціАндрій ГОЛОВЧЕНКО (загальноосвітня школа №6), на 3-й дошці - Сергій ПОЛЄССЬКИЙ  (Палац дітей та юнацтва) 

Команди – переможці нагороджені дипломами, гравці у складі збірних команд-переможниць - медалям. А кожному учаснику змагань на згадку про зустріч від міської Профспілки презентовано сувенірну чашку і кишеньковий календар на 2019 рік.

 

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України висловлює подяку Володимиру ФЕДЧЕНКУ - головному судді у даному виді спорту, голові Федерації шахів Сумської області, суддівській колегії на чолі з головним суддею галузевої спартакіади Світланою РУДИЧЕНКО, адміністрації та профкому ЦНТТМ, адміністрації та профкомам закладів освіти, які формували збірні команди для участі в змаганнях, Юрію ШЕВЧЕНКУ - директору Косівщинської СЗОШ-інтернат і Аліні Лисянській- голові профкому В.Піщанської ЗОШ за особисту участь у змаганнях, та всім учасникам змагань і вболівальникам за належно створені умови для проведення змагань, компетентне суддівство, дисципліну, взаємоповагу і доброзичливу атмосферу, яка панувала протягом двох змагальних днів!

Змагання з шахів 2-3 лютого 2019 р.

                                                                                                            Голова МК Профспілки Людмила Гога