header-image

15 лютого 2019 року  на спортивній базі «Хімпром» відбулась зимова Спартакіада Сумської обласної організації ФСТ «Україна» серед команд галузевих обкомів профспілок, ветеранів та всіх бажаючих. 

На церемонії відкриття спартакіади учасників привітали Віталій МОГИЛЕНКО – голова СОО ФСТ «Україна», Євген ГОНТОВЕНКО – головний суддя змагань.

До участі у змаганнях долучилися 40 спортсменів із 4 обкомів профспілок: Сумська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України, Сумська обласна організація профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України, Сумська обласна профспілкова організація працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів, Обєднана профспілкова організація працівників шляхових господарств Сумської області та спортсмени екіпіровочного центру "Траверс" і ветерани. 

 

Обласний комітет Профспілки освіти представляло дві збірні команди: перша сформована із числа працівників СумДУ (Артем БУРЛА, Антон ЮНАК, Антоніна СІРИК, Світлана КОРОЛЬ); друга сформована із числа представників Сумської міської організації профспілки працівників освіти (Дар’я ЯРОВА – інструктор з фізичної культури закладу дошкільної освіти №17 «Радість», Тетяна ЛИТОВЧЕНКО – вчитель фізичної культури ССШ№9, Вадим КОГУТ – вчитель фізичної культури ССШ№29, Віталій ЧОРНОШВЕЦЬ – вчитель фізичної культури В.Піщанської ЗОШ, Галина ГЛАДКОВА - сторож закладу дошкільної освіти №31 "Ягідка") та Сумського обкому Профспілки -  Геннадій ОСТРОВСЬКИЙ – заступник голови ОК Профспілки.

В програмі змагань – лижні перегони на дистанції 500 м жінки, 1 км чоловіки, комбінована лижна естафета 4x200м та «Біатлон» - змішана естафета. В залік команди з лижних перегонів зараховувались 2 кращих результати чоловіків та 2 кращих результати жінок. В лижній змішаній естафеті команда-переможниця визначалась за кращим часом. Загальнокомандний залік визначався по найменшій сумі очок, набраних в лижних перегонах, лижній естафеті та «Біатлоні».

В особистому заліку серед жінок перемога - за спортсменками збірної команди обкому профспілки освіти і науки:  Дар’я ЯРОВА (ЗДО№17) -1 місце з результатом 1.39; Антоніна СІРИК (СумДУ) - 2 місце з результатом 1.40, Тетяна ЛИТОВЧЕНКО (СШ№9) – 3 місце з результатом 1.47.

 

 

В особистому заліку серед чоловіків 1 місце посів Богдан БУРОВ (команда обкому профспілки будівельників) з результатом 2.37; на 2 місці - Антон ЮНАК (команда профспілки працівників освіти, СумДУ) з результатом 2.42; 3 місце виборов Артем БУРЛА (команда профспілки працівників освіти, СумДУ) з результатом 2.52.

В комбінованій лижній естафеті дві збірні команди обкому Профспілки працівників освіти посіли призові місця: 1 місце - команда СумДУ (Артем БУРЛА, Антон ЮНАК, Антоніна СІРИК, Світлана КОРОЛЬ) з результатом 4.02; 2 місце - команда освітян міста (Тетяна ЛИТОВЧЕНКО- СШ№9, Дар’я ЯРОВА -ЗДО№17, Вадим КОГУТ - СШ№29, Геннадій ОСТОРОВСЬКИЙ - заступник голови ОК Профспілки) з результатом 4.39. Збірна команда профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України посіла 3 місце з результатом 4.41. 

В змаганнях з «Біатлону» перемогу святкувала збірна команда профспілки працівників освіти і науки України  з результатом 1.23,5. На II місці – команда обкому будівельників з результатом 1.25,6. Збірна команда профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України виборола III місце з результатом 1.39,7.

Переможці та призери особистих змагань з лижних перегонів серед чоловіків і жінок нагороджені грамотами і медалями. Команди-переможці та призери нагороджені грамотами і кубками. Спортсмени збірної команди Сумської міської профспілки працівників освіти і науки України отримали грошове заохочення від міської організації профспілки працівників освіти. А на всіх учасників і гостей чекало смачне частування по завершенню змагань від організаторів зимової Спартакіади.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти висловлює щиру вдячність організаторам змагань Віталію МОГИЛЕНКУ – голові СОО ФСТ «Україна», Ніні БОБИРЄВІЙ – головному спеціалісту СОО ФСТ «Україна», суддівській колегії на чолі з головним суддею змагань Євгеном ГОНТОВЕНКО та головним секретарем Євгеном БОБИРЬОВИМ та вітає освітян з перемогою у зимовій Спартакіади з щирими побажаннями всім учасникам, організаторам і вболівальникам змагань подальших звершень, втілення в життя цікавих ідей та сміливих планів!

Зимова спартакіада 15.02.2019 р.

                                                                                                                            Людмила Гога, голова міського комітету Профспілки