header-image

21,22 лютого на спортивній базі СумДУ відбулись змагання з волейболу серед команд ВНЗ III-IV рівня акредитації та працівників закладів освіти міста у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

До складу збірної команди закладів освіти увійшли: вчитель фізичної культури ССШ №2 Олександр КРАВЧЕНКО, вчителі фізичної культури ССШ№17 Рамін БАГІРОВ і Артем БЕЗКОРОВАЙНИЙ, вчитель фізичної культури ССШ№7 Андрій СУШКОВ, вчитель фізичної культури ЗОШ№27 Артем СКЛЯРЕНКО, вчитель фізичної культури ССШ№29 Вадим КОГУТ, вчитель математики Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат Едуард КАЛЬЧЕНКО, працівники Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Віталій СУЩЕНКО (керівник гуртка) та Євген ЮЖАКОВ, голова комітету Сумської міської організації Профспілки Людмила ГОГА.

У підсумку  1 місце виборола збірна команда викладачів СумДУ.

На 2 місці - збірна команда викладачів Сумського національного аграрного університету.

На 3 місці - збірна команда закладів освіти.

По завершенню змагань команди-переможці і гравці нагороджені кубком і грамотами. А учасники збірної команди закладів освіти отримали грошове заохочення від міської Профспілки.

Змагання з волейболу 20-21.02.2019 р.

                                                                                                                            Людмила Гога,

голова міського комітету Профспілки