header-image

11-13 березня в спортивному комплексі СумДУ проходили змагання з футзалу у залік міської спартакіади серед команд викладачів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації та збірної команди освіти, яка представлена працівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Суми.

Загальне керівництво змагань здійснював відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради в особі головного спеціаліста Олександра ШЕПЕЛЄВА. Головним суддею змагань призначено Олександра КОВАЛЯ – заступника директора з навчально-тренувальної роботи Футбольного центру «Барса».

До складу збірної команди освіти увійшли: вчителі фізичної культури школи №7 Станіслав КОРСУН, Михайло ПЛАХОТНІК, Богдан УВАРОВ, вчитель основ захисту Вітчизни школи №7 Юрій КАЛІНІЧЕНКО, вчителі фізичної культури школи №17 Рамін БАГІРОВ і Артем БЕЗКОРОВАЙНИЙ, вчитель інформатики школи №17 Олександр ГЛАДИШЕВ, інструктор-методист, тренер-викладач Футбольного центру «Барса» Ярослав ПЄСОЦЬКИЙ, методист обласного Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Євген ЮЖАКОВ.

 

Зустрічі виявилися захоплюючими і цікавими, учасники команд продемонстрували гарні результати, високий  професіоналізм і жагу до перемоги. 

Зустріч збірних команд СумДУ і СНАУ закінчилась з рахунком 7:6 на користь СумДУ. 

Збірна команда освіти виборола перемогу у зустрічі із збірною командою викладачів СумДУ з рахунком 9:1. 

Збірна команда викладачів СНАУ перемогла збірну команду освіти з рахунком 5:4. 

 

Тож за кількістю забитих і пропущених м'ячів в усіх іграх у підсумку  1 місце виборола збірна команда освіти.

На 2 місці – збірна команда викладачів СНАУ.

На 3 місці - збірна команда викладачів СумД.

По завершенню змагань команди-переможці і гравці нагороджені кубком і грамотами.

Відзначено грамотами тренерів збірних команд і кращих гравців, яким у збірній освіти визначено Євгена ЮЖАКОВА – воротаря команди. А на знак вдячності від міської організації Профспілки кожен учасник команди отримав заохочення на суму 300 гривень.

Міська Профспілка працівників освіти пишається досягненнями наших спортсменів і від щирого серця вітає з перемогою!

Змагання з футзалу 11-13.03.2019 р.

                                                                       Людмила Гога, голова міського комітету Профспілки