header-image

26 березня на базі спортивного комплексу Сумської спеціалізованої школи №7 пройшли змагання  з плавання серед працівників закладів освіти і науки Сумської області - членів Профспілки працівників освіти і науки України

До змагань долучились збірні команди Сумської і  Шосткинської міських організацій Профспілки, Путивльської районної організації Профспілки, Сумського державного університету, Сумського державного педагогічного університету, Сумського національного аграрного університету. В особистому заліку брали участь також представники Сумської міської організації Профспілки, Конотопської міської організації Профспілки і Путивльського педагогічного коледжу. Всього 8 профспілкових організацій, 6 збірних команд і 28 учасників виборювали перемогу на блакитних доріжках ошатного басейну.

 

 

До складу збірної команди Сумської міської Профспілки увійшли переможці галузевої спартакіади з плавання: Олена КИСЕЛЬОВА - вихователь Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат, Марина БЕЗДІТЬКО – учитель фізичної культури СШ№ 7, Людмила ГОГА - голова комітету Сумської міської організації Профспілки, Геннадій КУЛАК - тренер КДЮСШ №1, Вадим КОГУТ – учитель фізичної культури ССШ № 29.

 

Результативних стартів учасникам змагань побажали головний секретар змагань Олена ТЮПКА та, за дорученням голови обкому профспілки Сергія ОСАДЧОГО, голова міського комітету Профспілки Людмила ГОГА.

Програма змагань передбачала подолання дистанції 50м вільним стилем в особистому заліку серед чоловіків і жінок та естафета 4х25 м вільним стилем.

За результатами змагань перемогу святкувала в командному заліку збірна команда Сумської міської організації Профспілки у складі: Геннадій КУЛАК, Вадим КОГУТ, Олена КИСЕЛЬОВА, Марина БЕЗДІТЬКО (7 очок).

Друге місце посіла збірна команда Сумського державного університету у складі Юрій ВАСИЛЬЄВ, Артем БУРЛА, Яна КОШТУР, Тетяна СУШКО (10 очок).

Третє місце у збірної команди  Шосткинської міської організації Профспілки у складі Олексій АЛЕКСЕЙЦЕВ, Ілля МОРОЗ, Альона БУБЕНЕЦ, Інна ТЕРЕХ (17 очок). 

4 місце - Путивльська районна організація Профспілки (27 очок)

5 місце - Сумський державний педагогічний університет (29 очок)

6 місце – Сумський національний аграрний університет (35 очок)

В естафеті 1 місце посіла збірна команда Сумської міської Профспілки (з результатом 58,36с.), 2 місце - збірна команда Сумського державного університету (з результатом 1.01,31 с.), 3 місцезбірна команда   Шосткинської міської Профспілки  ( з результатом 1.12,97 с.). 

В особистому заліку серед жінок на дистанції 50 метрів вільним стилем переможцями стали:

1 місце – Яна КОШТУР (Сумський державний університет), з результатом 31,24 с.

2 місце – Олена КИСЕЛЬОВА (Сумська міська Профспілки), з результатом 34,32 с.

3 місце – Марина БЕЗДІТЬКО (Сумська міська Профспілки), з результатом 35,52 с.

В особистому заліку серед чоловіків на дистанції 50 метрів вільним стилем переможцями стали:

1 місце – Геннадій КУЛАК (Сумська міська Профспілки), з результатом 29,44 с.

2 місце – Олексій Алексейцев (Шосткинська міська Профспілка), з результатом 30,77 с.

3 місце – Юрій ВАСИЛЬЄВ (Сумський державний університет), з результатом 31,34 с.

Результати решти учасників збірної команди Сумської міської Профспілки в особистому заліку: Вадим КОГУТ - 4 місце з результатом 32,17с., Людмила ГОГА - 5 місце з результатом 43,16.

Змагання завершились урочистим нагородженням дипломами команд-переможниць, а спортсменів в особистому заліку серед жінок і чоловіків медалями, дипломами та грошовим заохоченням на суму 500,400 і 300 грн. відповідно призових місць.

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України висловлює подяку Сумській обласній організації Профспілки, суддівській колегії на чолі з головним суддею спартакіади Оленою ТЮПКОЮ, адміністрації ССШ № 7, всім учасникам і вболівальникам за організацію та активну участь у обласних змаганнях.

Звіт головного судді змагань 

Протоколи запливів 

Більше фото за посиланням:

Обласні змагання з плавання 26.03.2019 р.

 

Людмила Гога, 

голова міського комітету Профспілки