Меню

Перемога з настільного тенісу у освітян Одещини

З 8 по 10 квітня 2019 року в місті Києві у спортивному комплексі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова проходили Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед освітян – членів Профспілки працівників освіти і науки України. Звання найкращих виборювали 85 представників закладів освіти із 16 регіонів нашої держави!

Ці змагання започатковано ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та проводяться в рамках Всеукраїнської спартакіади вчетверте за сприяння Федерації з настільного тенісу України і Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

 

У складі команди Сумської обласної організації Профспілки були переможці обласних змагань, в тому числі і представники Сумської міської організації Профспілки: Володимир ЛИКОВ - учитель фізичної культури Сумської спеціалізованої школи №10, майстер спорту України з настільного тенісу, Людмила СКЛЯРЕНКО - учитель образотворчого мистецтва Сумської загальноосвітньої школи №22, Олег КУРИЛЕНКО - викладач кафедри фізичного виховання і спорту Сумського державного університету, кандидат у майстри спорту України з настільного тенісу, Ярина ЛИТВИНЕНКО– старший науковий співробітник кафедри наноелектроніки Сумського державного університету, Сергій СТРИЖАК - вчитель математики Путивльської ЗОШ-інтернат.

Учасників змагань під час церемонії відкриття і закриття вітала голова Організаційного комітету Любов ГАРБАРЕНКО , представники суддівської колегії.

 

Підведенню підсумків змагань передував майстер-клас від професіоналів- чемпіонів – майстра спорту України, неодноразового переможця чемпіонатів України та міжнародних змагань з настільного тенісу Дмитра ПИСАРА та срібного призера клубних чемпіонатів Туреччини, Німеччини, майстра спорту України, чемпіона України серед молоді, бронзового призера ТОП-10 Європи – Кирила САМОКИША.

До церемонії нагородження було запрошено Івана СТЄПАКОВА – головного суддю змагань та Ізяслава ТИРАСПОЛЬСЬКОГО – суддю національної категорії.

Переможцями в особистому заліку серед жінок стали: 

ІІІ місце  - Інна БІЛАЩЕНКО (команда Чернігівської області) та Світлана ЦЬОМА (команда Черкаської області).

ІІ місце посіла Оксана СТІШАНКОВА (команда Луганської області). 

І місце у Ольги СТЕФАНЮК (команда Дніпропетровської області). 

Переможниць нагороджено дипломами, медалями та подарунками від організаторів.

Серед чоловіків ІІІ місце в особистому заліку отримали Валерій ПАЛАМАРЧУК (команда Одеської  області) та Євген КОЖЕМ’ЯКІН (команда Луганської області).

ІІ місце у Олександра БУБЕРЕНКА (команда Одеської  області). І місце здобув Олексій МОЛОЧКО (команда Чернігівської області).

У командному заліку VI місце у Всеукраїнських змагань з настільного тенісу посіла команда Сумської області (представник команди – Людмила ГОГА). V місце – у команди Закарпатської області (капітан команди – Золтан СІЛАДІ), IV місце у команди з Волинської області (капітан команди – Валерій ПАНЧУК).

Почесне ІІІ місце та бронзу в командному заліку здобула команда Чернігівської області(капітан команди – Інна БІЛАЩЕНКО).

ІІ місце та срібло отримала команда Луганської області (капітан команди – Павло ГОРДІЄНКО).

переможне І місце та золото у змаганнях виборола команда Одеської області(капітан команди – Олександр БУБЕРЕНКО).

Команди-переможниці нагороджено дипломами, кубками та грошовими винагородами у розмірі 3 тисячі 500 гривень, 4 та 5 тисяч (відповідно до почесного місця) а кожен учасник – отримав диплом та медаль.

Ще одне свято спорту завершилося. Нагороди знайшли своїх героїв і поїхали у різні куточки нашої країни. І якщо ви не любите теніс, значить ви ще просто не пробували грати у нього! Спробуйте і нехай вам щастить!

Більше фото:

Всеукраїнські змагання з настільного тенісу м. Київ 8-10.04.2019 р.

За матеріалами сайту ЦК Профспілки працівників освіти