header-image

15 листопада на стадіоні «Авангард» пройшли змагання з дартсу серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Суми, які проведено в рамках XXII галузевої спартакіади.

Загальне керівництво організацією та проведенням Спартакіадою здійснювала Сумська міська організація профспілки працівників освіти спільно з управлінням освіти і науки Сумської міської ради.

Головним суддею у даному виді був Євген ГОНТОВЕНКО. Цьогоріч Положенням про Спартакіаду передбачено участь двох спортсменів від закладу у змаганнях з дартсу, які проводились згідно спрощених правил.

П'ятнадцять збірних команд, 30 дартсменів змагалися в точності кидка: школи №№ 6,7,8,9,15,17,19,20,27, В.Піщанська ЗОШ, Косівщинська спеціальна ЗОШ – інтернат, Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Центр науково-технічної творчості, обласна дитячо-юнацька спортивна школа.

 

У підсумку переможцями в командному заліку та призерами стали:
1 місце – збірна команда спеціалізованої школи №7 з результатом 465 очок

2 місце – збірна команда Косівщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат з результатом 446 очок

3 місце – збірна команда спеціалізованої школи №9 з результатом 441 очко

4 місце – збірна команда загальноосвітньої школи №8 з результатом 428 очок
5 місце – збірна команда Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю з результатом 420 очок
6 місце – збірна команда загальноосвітньої школи №27 з результатом 406 очок
7 місце – збірна команда загальноосвітньої школи №15 з результатом 389 очок
8 місце – збірна команда спеціалізованої школи №17 з результатом 380 очок
9 місце – збірна команда загальноосвітньої школи №20 з результатом 365 очок
10 місце – збірна команда Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з результатом 331 очко
11 місце – збірна команда В.Піщанської загальноосвітньої школи
з результатом 329 очок
12 місце – збірна команда загальноосвітньої школи №19 з результатом 319 очок
13 місце – збірна команда Центру науково-технічної творчості молоді з результатом 317 очок
14 місце – збірна команда загальноосвітньої школи №6 з результатом 287 очок
15 місце – збірна команда ОДЮСШ з результатом 203 очки

Переможці нагороджені дипломами і медалями. Команди, які посіли 4-6 місця, нагороджені дипломами. А всі учасники змагань отримали в нагороду сувенірні подарунки від міської організації Профспілки.

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України висловлює подяку суддівській колегії на чолі з головним суддею спартакіади Світланою РУДИЧЕНКО, директору міського центру "Спорт для всіх" Євгену ГОНТОВЕНКУ за оперативне суддівство і створення комфортних умов для проведення змагань, Наталії ТАРАСЕНКО - голові профкому загальноосвітньої школи №15 за особисту участь у змаганнях, адміністрації та профкомам закладів освіти, які формували збірні команди для участі в змаганнях, всім учасникам змагань і вболівальникам за організацію та активну участь у «Спартакіаді-2019».

Більше фото: Змагання з дартсу 15 листопада 2019 року

Голова міської Профспілки Людмила Гога