Меню

Спартакіада міста 2019-2020: результати змагань з бадмінтону

18 грудня на спортивній базі СумДУ відбулись змагання з бадмінтону серед студентських команд та працівників коледжів і університетів, закладів загальної середньої та позашкільної освіти, підприємств і організацій у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

 

У командному рейтингу серед працівників закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації лідером стала команда СумДУ у складі Антоніни СІРИК і Оксани ГЛАДЧЕНКО.

2 місце виборола збірна команда закладів освіти у складі Володимира ЛИКОВА (учителя фізичної культури спеціалізованої школи №10) і Анатолія РУБАНИКА (заступника директора з адміністративно-господарчої роботи Косівщинської спеціальної ЗОШ – інтернат).

На 3 місці - збірна команда викладачів Сумського національного аграрного університету у складі Тетяни КЛИМЕНЧЕНКО і Івана САЛАТЕНКА.

По завершенню змагань команди-переможці і гравці нагороджені медалями і грамотами. А від міської організації Профспілки представники збірної команди освітян відзначені грошовими заохоченнями.

Фото: Змагання з бадмінтону 18 грудня 2019 року

Людмила Гога, голова міської організації Профспілки