header-image

Так стверджував видатний шахіст Тигран Петросян. 

І з цим погоджуються всі учасники та організатори змагань з шахів, які проведено в рамках XX галузевої спартакіади серед працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста з ініціативи Сумської міської організації профспілки працівників освіти та за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради.

4,5 лютого 2017 року на базі міського Центру науково-технічної творчості  11 збірних команд змагались за першість у шахах. Головним суддею у даному виді спорту був Володимир Васильович Федченко, голова Федерації шахів Сумської області. 

За підсумками двох днів галузевих змагань перемогу у командному заліку вибороли гравці Центру науково-технічної творчості молоді.

Друге місце та срібло здобула збірна команда загальноосвітньої школи №19.

Третє місце і бронза - у збірної команди спеціалізованої школи № 7. 

 

Почесні IV місце виборола збірна команда спеціалізованої школи № 9, V місце у збірної команди обласного Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, на VI місці – збірна команда спеціалізованої школи №17.

Решта місць розподілилась наступним чином:

7 місце – Косівщинська спеціальна ЗОШ-інтернат 

8 місце - Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

9 місце – спеціалізована школа №29

10 місце  - В.Піщанська ЗОШ I-II ступеня

11 місце - загальноосвітня школа № 20

Від міської організації Профспілки команди – переможці нагороджені дипломами, гравці у складі збірних команд-переможниць - медалями та подарунками. Дипломами і подарунками відзначені збірні команди, які посіли 4-6 місця в командному заліку.

Суддівською колегією за пропозицією учасників змагань було визначено кращі показники на дошках. 

Так, серед гравців на 1-й дошці I місце здобув Володимир Ісаєв –керівник гуртка ЦНТТМ, II місце - Захарченко Олексій – вчитель музики СШ№7, на III місці - Щербакова Зоя – керівник гуртка ЦЕНТУМ.

На 2-й дошці I місце посів Багіров Рамін –вчитель фізичної культури ССШ№17, II місце – Андрій Сушков – вчитель фізичної культури  СШ№7, на III місці – Котляренко Віктор - робітник по обслуговуванню приміщень ССШ№9.

На 3-й дошці I місце посів Едуард Яковенко – робітник по обслуговуванню приміщень ЦНТТМ, II місце – Олександр Могиленко – вчитель фізичної культури  Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат, на III місці – Вербицький Євген – сторож Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Приємно зазначити, що до участі в змаганнях долучилися жінки, які представляли ЦЕНТУМ, ЗОШ№19, ЗОШ№20,В.Піщанську ЗОШ, Косівщинську спеціальну ЗОШ-інтернат.

Міська організація Профспілки висловлює щиру вдячність:

- всім гравцям збірних команд за доброзичливу атмосферу під час змагань;

- адміністрації і працівникам ЦНТТМ за належно створені умови учасникам для проведення змагань з шахів;

- адміністрації та профспілковим комітетам навчальних закладів шкіл №№ 7,9,17,19,20,29, ЦНТТМ, ЦЕНТУМ, В.Піщанської ЗОШ, Косівщинської ЗОШ-інтернат, ОЦПО та РТМ, які сформували збірні команди для участі у змаганнях;

- суддівській колегії змагань за виваженість, професіоналізм та оперативність у роботі!

 Бажаємо усім подальших спортивних досягнень, здоров’я, миру і злагоди! 

Фотоальбом за посиланням:

Змагання з шахів 4-5.02.2017

 

Людмила Гога

голова міської Профспілки