header-image

Програма змагань цьогорічної  XX галузевої спартакіади серед працівників загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Суми передбачає змагання з плавання, які відбулись 11 березня  на блакитних доріжках 25-метрового басейну спеціалізованої школи №7.  

За програмою змагань майстерність освітян визначалась у подоланні дистанції 25 метрів вільним стилем для жінок, 50 метрів вільним стилем для чоловіків та естафеті  4x25 метрів вільним стилем з урахуванням гандикапу.

У змаганнях взяли участь 36 учасників із 9 первинних профспілкових організацій: ССШ №№7,9,17,29, ЗОШ №№19,20, Косівщинська спеціальна ЗОШ-інтернат, Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, міська організація профспілки працівників освіти і науки України.

Результативних стартів учасникам змагань побажали головний суддя галузевої спартакіади Світлана Рудиченко та голова міської організації Профспілки Людмила Гога.

За результатами змагань перемогу святкувала в командному заліку збірна команда спеціалізованої школи №7 (12 очок), друге місце посіла збірна команда Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат (15 очок), на третю позицію піднялась збірна команда  спеціалізованої школи № 29 (19 очок). 

4 місце - ССШ № 17 (21 оч.)

5 місце - ЗОШ № 20 (25 оч.)

6 місце – Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (34оч.) 

7 місце - ССШ № 20 (42 оч.)

8 місце - ЗОШ № 19 (49 оч.)

В особистому заліку брали участь у змаганнях спортсмени міської організації профспілки працівників освіти, спеціалізованої школи №№ 17,29.

В особистому заліку серед жінок на дистанції 25 метрів вільним стилем переможцями стали:

1 місце – Кисельова Олена, вихователь Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат, з результатом 14,77 с.

2 місце – Бездітько Марина – учитель СШ№ 7, з результатом 15,51 с.

3 місце – Гога Людмила, голова міської організації Профспілки, з результатом 16,35 с.

В особистому заліку серед чоловіків на дистанції 50 метрів вільним стилем переможцями стали:

1 місце – Малишев Сергій – учитель ЗОШ№20, з результатом 28,27 с.

2 місце – Марченко Андрій – учитель ССШ №29, з результатом 28,48 с.

3 місце –  Когут Вадим – учитель ССШ № 29, з результатом 29,68 с.

В естафеті 1 місце посіла збірна команда СШ№ 7 (1.01,70 с.), 2 місце - збірна команда Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат (1.07,22 с.), 3 місце – збірна команда ССШ № 17 (1.10,93 с.), 4 місце – збірна команда ССШ№29 (1.16,45 с.), 5 місце – збірна команда ЗОШ№20 (1.19,21 с.), 6 місце – збірна команда Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (1.20,56 с.).

Змагання завершились урочистим нагородженням команд-переможниць, команд-призерів за 4-6 місця та переможців змагань в особистому заліку серед жінок і чоловіків медалями, дипломами і подарунками. А переможці змагань в особистому заліку увійдуть до складу освітянської збірної області, яка буде представляти Сумщину на Всеукраїнських змаганнях з плавання серед працівників освіти і науки в квітні 2017 року.

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України висловлює подяку суддівській колегії, адміністрації ССШ № 7, адміністрації та профкомам закладів освіти, які формували збірні команди для участі в змаганнях, керівникам, які особисто брали участь у змаганнях (Шевченко Юрій Миколайович – директор Косівщинської СЗОШ-інтернат) та всім учасникам змагань і вболівальникам за організацію та активну участь у «Спартакіаді-2017».

Більше фото за посиланням:

Змагання з плавання 11.03.2017 р.

Людмила Гога, голова міської організації Профспілки