header-image

24 лютого 2017 року  на спортивній базі «Хімпром» відбувся Чемпіонат Сумської обласної організації ФСТ «Україна» з лижних перегонів серед обкомів профспілок, КФК, спортклубів. Головний суддя змагань – Е.В.Могиленко, головний секретар – Є.Г.Бобирьов.

До участі у змаганнях долучилися 47 спортсменів із 6 організацій, серед яких: Сумська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України, Сумська обласна організація профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України, Сумська обласна профспілкова організація працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів, Сумська територіальна профспілкова організація Південної залізниці, Сумська обласний комітет профспілки працівників машинобудування та металообробки.  Головне управління Національної поліції в Сумській області брало участь у змаганнях поза конкурсом.

До складу збірної команди освітян області увійшли члени галузевої Профспілки СумДУ: Світлана Король і Артем Бурла, Геннадій Островський – заступник голови ОК Профспілки, а також представники навчальних закладів міста Суми: Качайло Ольга і Вадим Когут – вчителі фізичної культури ССШ№29, Тетяна Воропай – вчитель інформатики ССШ№29, Тетяна Литовченко – вчитель фізичної культури ССШ№9, Анна Кравченко – вчитель фізичної культури Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат.

В програмі змагань – лижні перегони на дистанції 500 м жінки, 1 км чоловіки та комбінована лижна естафета 4x200м. В командний залік зараховувались 3 кращі результати серед чоловіків і жінок та результати естафети.

У підсумку змагань збірна команда Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України посіла I командне місце (25 оч.). На II місці -  Сумська обласна організація профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України (26 оч.). Збірна команда Сумської обласної профспілкової організації працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів виборола III місце (52 оч.).

В командний залік збірної освітян було враховано кращі результати в особистому заліку:

серед жінок: Світлана Король (СумДУ) -1 місце з результатом 1.52,4с., Тетяна Воропай (СШ№29) – 2 місце з результатом 1,57 с., Тетяна Литовченко (СШ№9) – 3 місце з результатом 2,04 с.;

серед чоловіків: Артем Бурла (СумДУ) – 2 місце з результатом 2.53,9 с., Геннадій Островський (ОК Профспілки) – 6 місце з результатом 3.41,0 с., Вадим Когут (СШ№29) – 9 місце з результатом 3.55,2 с.

В комбінованій лижній естафеті склад команди освітян представляли Артем Бурла, Світлана Король, Геннадій Островський і Тетяна Воропай, які спільними зусиллями вибороли II місце з результатом 7.13,8 с., поступившись команді працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України, яка посіла I місце  з результатом 7.13,2 с.  В лижній естафеті III місце посіла команда Південної залізниці з результатом 7.22,6 с.

Сумська міська організація Профспілки вітає освітян з перемогою у Чемпіонаті з лижних перегонів!

Бажаємо всім учасникам і організаторам змагань міцного здоров’я, бадьорості, енергії та позитиву!