header-image

"Рух - це життя" - дотримуватися цього принципу дуже важливо і не так складно, як здається на перший погляд. А 24 серпня такою чудовою нагодою для активного дозвілля сумчан став спортивний захід, що вперше проводився у місті Суми, -  забіг у вишиванках, присвячений Дню незалежності України. 

Святковий день видався чудовий - прохолодний та сонячний. 

Забіг проходив навколо озера Чеха. Потрібно було подолати дистанцію в 5 км (майже два кола навколо водойми). Обов'язкова умова - бігти у вишиванці. Але навіть якщо у вас її немає, то організатори могли її вручити абсолютно безкоштовно: першим 50 учасникам їх вклали у стартові пакети.

Після видачі стартових пакетів розпочали загальну розминку, яка виявилася дуже активною - тренери зі студії «Fit Curves» змусили добре розігрітися і зарядили необхідною енергією!

Ось такі всі були гарні! І наче одна велика команда.

У забігу брали участь і дітки, і бігуни за 50 років - контингент був дуже різний. Було приємно відчувати підтримку просто від звичайних перехожих і людей, які навіть не брали участі в забігу.

Марина Гога, юрисконсульт міської Профспілки, зайняла ІІ місце в категорії "жінки" від 18 до 39 років.

 

Організаторами заходу виступили «Sumy Running Club» - вдячні їм за чудовий настрій і можливість випробувати свої сили! Бажаємо розвитку в цьому напрямку і великої кількості учасників на забігах! Загалом подібний захід - це чудовий шанс для звичайних людей, які не є професійними спортсменами, а просто люблять біг. 

Приємно те, що наші рідні Суми підтримали ідею проведення такого заходу разом з іншими містами України і сумчани стали учасниками Всеукраїнського пробігу. Сподіваємося, що подібні активні і добрі заходи будуть частіше проводитися і якомога більше людей підтримуватимуть здоровий спосіб життя!

Марина Гога,

юрисконсульт міської Профспілки