header-image

Для багатьох сумчан вихідний 27 серпня був відзначений забігом від «Нової пошти» -  дійсно масштабним спортивним святом! 

Спортсменам було запропоновано декілька дистанцій:

  • 21,1 км (напівмарафон);
  • 10 км;
  • Естафета 5+5+5+6,1 км;
  • Дитячі забіги на 300 і 1000 м;
  • «Кольоровий» (з фарбами холі) забіг на 3 км.

Серед учасників забігу на 10 км були і представники профспілок: Островський Геннадій Миколайович (заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України) та Гога Марина Павлівна (юрисконсульт міської організації профспілки працівників освіти і науки України). Напівмарафон (21,1 км) подолав Висіканцев Олександр Володимирович (вчитель фізичної культури ЗОШ №19).

 

 Цікаво, що бігли не лише сумчани - до нас завітало багато гостей з інших міст. Загалом на всіх дистанціях приймало участь близько 300 спортсменів різного віку.

Після забігу на 10 км здалося, що пробігли все місто - після такого ще більше переконуєшся в мініатюрності рідних Сум. Менше ніж за 50 хвилин можна влаштувати собі відмінну оглядову екскурсію всього міста - перевірено!

Організація була на вищому рівні: загальна розминка для учасників, велика кількість волонтерів на маршруті, масаж після фінішу, необмежена кількість фруктів та напоїв, смачні полтавські галушки! Дякуємо за справжнє свято і для професійних спортсменів, і для любителів, і для звичайних сумчан!

 

 

Марина Гога,

юрисконсульт міської Профспілки