header-image

10 вересня 2017 р. у селищі Могриця відбулися перші на Сумщині змагання з еко-трейлу. 

Трейловий біг  - це спортивна дисципліна, яка має на увазі біг по природному рельєфу та включає в себе елементи кросу і гірського бігу. 

Траса була досить складною – вона пролягала крізь крейдовий кар’єр, ліс та круті пагорби поблизу річки Псел.  Саме у цьому – головна відмінність трейлового бігу від кросу: в можливості насолоджуватися природними пейзажами. Дійсно, цей вид спорту дарує ні з чим незрівнянне відчуття свободи та єднання з природою. Місце для проведення змагань було обрано достойне – адже Могриця, без сумнівів, це найвражаючі ландшафти Сумщини. 

Учасникам необхідно було подолати дистанцію довжиною 10 км із загальним набором висоти близько 400 м.

 

Змагання зібрали понад 30 спортсменів та любителів бігу не лише Сумщини, а й інших куточків України  (Київ, Бровари, Лозова, Харків). 

Організатори нагороджували переможців у категорії «абсолют» (з 18 до 50 років), було по 7 призових місць у категорії «чоловіки» та «жінки».

Марина Гога (юрисконсульт міської Профспілки) зайняла 3 призове місце у категорії «жінки» з результатом 63,02 хв.

 

Переможці отримали грамоти та приємні призи від організаторів – спортивні аксесуари для професійного бігу. Кожен учасник отримав пам’ятну медаль фінішера.

 

Велика вдячність організаторам змагань – «Sumy running club» та екіпірувальному центру «ТУРБАЗА»  –  за популяризацію здорового способу життя та чудову можливість перевірити свої сили в унікальному для Сумщини трейловому забігу! 

Марина Гога,

юрисконсульт міської Профспілки