header-image

17 листопада у спортивному комплексі «Авангард» в місті Суми відбулись фінальні змагання міжгалузевої Спартакіади серед обкомів профспілок з ініціативи  Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна». В них взяли участь 4 збірні команди обласних організацій галузевих профспілок: будівництва та промисловості будівельних матеріалів, працівників освіти і науки України, шляхових господарств Сумської області, хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України -  усього близько 40 учасників. 

На церемонії відкриття спартакіади учасників привітали Віталій Могиленко – голова СОО ФСТ «Україна», почесні гості та головний суддя змагань Євген Гонтовенко.

Кожна команда була представлена 9 учасниками, які брали участь у змаганнях з шашок, настільного тенісу, дартсу, м’ячболу, а насамкінець 8 учасників команди виборювали перемогу у естафетних змаганнях «Веселі старти».

Змагання проходили у атмосфері доброзичливості, націленості на кращий результат.

Команда Сумського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки була представлена членами Профспілки міста Суми, серед яких вчителі закладів загальної середньої освіти, керівник гуртка закладу позашкільної освіти, працівники міської організації Профспілки.

 

Злагоджена робота освітянської збірної принесла бажаний результат - I загальнокомандне місце. Команда обкому профспілки будівництва та промисловості будівельних матеріалів посіла II загальнокомандне місце. На III місці – збірна команда обкому профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України.

Пишаємося результатами наших спортсменів, які поповнили скарбницю спортивних досягнень особистими перемогами у кожному з видів змагань:

I місце у змагання з шашок посіла Зоя Щербакова (керівник гуртка ЦЕНТУМ);

 

I місце у змаганнях з настільного тенісуЛюдмила Гога (голова міської організації профспілки працівників освіти);

I місце у естафетних змаганнях «Веселі старти» вибороли: Юлія Скляр (СС№3), Тетяна Литовченко (ССШ№9), Людмила і Марина Гога (міська організація профспілки працівників освіти), Андрій Сушков (ССШ№7), Рамін Бакіров і Артем Безкоровайний (ССШ№17), Вадим Когут (ССШ№29);

II місце у змаганнях з дартсуЮлія Скляр (вчитель англійської мови ССШ№3) та Артем Безкоровайний (вчитель фізичної культури ССШ№17);  

  

II місце у змаганнях з м’ячболуТетяна Литовченко (вчитель фізичної культури ССШ№9);

III місце у змаганнях з м’ячболуВадим Когут (вчитель фізичної культури ССШ№29);

III місце у змаганнях з настільного тенісуРамін Бакіров (вчитель фізичної культури ССШ№17).

Призери змагань в командному заліку та спортсмени в особистому заліку були нагороджені кубками, медалями та дипломами.

Міська організація профспілки працівників освіти висловлює щиру вдячність організаторам змагань Віталію Могиленко – голові СОО ФСТ «Україна», Ніні Бобирєвій – головному спеціалісту СОО ФСТ «Україна» та вітає переможців і призерів з щирими побажаннями удачі, подальших перемог та  задоволення від особистих спортивних досягнень.

Більше фото за посиланням:

Міжгалузева спартакіада профспілок 17.11.17 

Голова міської організації Профспілки 

Людмила Гога