header-image

23 лютого 2018 року  на спортивній базі «Хімпром» відбулась зимова Спартакіада Сумської обласної організації ФСТ «Україна» серед команд галузевих обкомів профспілок та обласної спілки ветеранів. 

На церемонії відкриття спартакіади учасників привітали Віталій МОГИЛЕНКО – голова СОО ФСТ «Україна», Сергій ОСАДЧИЙ – голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Олександр ПРИМАК – головний суддя змагань.

До участі у змаганнях долучилися близько 40 спортсменів із 4 організацій, серед яких: Сумська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України, Сумська обласна організація профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України, Сумська обласна профспілкова організація працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів, обласна спілка ветеранів.  

 До складу збірної команди освітян області увійшли: Артем БУРЛА - член галузевої Профспілки СумДУ, Геннадій ОСТРОВСЬКИЙ – заступник голови ОК Профспілки, а також представники Сумської міської організації профспілки працівників освіти: Юрій ШЕВЧЕНКО – директор Косівщинської спеціальної ЗОШ - інтернат, Дар’я ЯРОВА – інструктор з фізичної культури ДНЗ№23 «Золотий ключик», Тетяна ЛИТОВЧЕНКО – вчитель фізичної культури ССШ№9, Ольга КАЧАЙЛО і Вадим КОГУТ – вчителі фізичної культури ССШ№29. У нашої команди була солідна група підтримки: працівники ОК Профспілки на чолі з головою Сергієм ОСАДЧИМ, голова міського комітету Профспілки Людмила ГОГА, керівник ДНЗ №23 Надія ГРИМАЙЛО. Фотозйомку проводила Любов ПОПОВА - вихователь ДНЗ№23.  

В програмі змагань – лижні перегони на дистанції 500 м жінки, 1 км чоловіки, комбінована лижна естафета 4x200м та «Біатлон» - змішана естафета. В залік команди з лижних перегонів зараховувались 2 кращих результати чоловіків та 2 кращих результати жінок. В лижній змішаній естафеті команда-переможниця визначалась за кращим часом. Загальнокомандний залік визначався по найменшій сумі очок, набраних в лижних перегонах, лижній естафеті та «Біатлоні».

В особистому заліку серед жінок перемога - за спортсменками збірної команди обкому профспілки освіти і науки:  Дар’я ЯРОВА (ДНЗ№23) -1 місце з результатом 1.41; Тетяна ЛИТОВЧЕНКО (СШ№9) – 2 місце з результатом 1.45; Ольга КАЧАЙЛО (СШ №29) - 3 місце з результатом 1.59. 

 

Серед чоловіків 1 місце посів Сергій ПЕТРЕНКО (команда обласної спілки ветеранів) з результатом 2.31; на 2 місці - Геннадій НІКОН (команда профспілки працівників хімічної та нафтохімічної промисловості) з результатом 2.36; 3 місце виборов Артем БУРЛА (команда профспілки освіти і науки, СумДУ) з результатом 2.47.

Решта учасників нашої збірної посіли наступні місцяі серед 30 учасників-чоловіків: Геннадій ОСТРОВСЬКИЙ (ОК Профспілки) - 14 місце з результатом 3.36; Юрій Шевченко (Косівщинська ЗОШ-інтернат) - 15 місце з результатом 3.36; Вадим Когут (СШ№29) - 15 місце з результатом 3.44.

В комбінованій лижній естафеті склад команди профспілки працівників освіти і науки представляли Тетяна ЛИТОВЧЕНКО (СШ№9), Дар’я ЯРОВА (ДНЗ№23), Артем БУРЛА (СумДУ), Геннадій ОСТОРОВСЬКИЙ (ОК Профспілки), які спільними зусиллями вибороли I місце з результатом 3.26 с. Збірна команда профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України посіла II місце з результатом 3.57 с. На III місці - команда профспілки працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів з результатом 4.47 с. 

 

В змаганнях з «Біатлону» перемогу святкувала команда профспілки працівників освіти і науки України у складі: Тетяна ЛИТОВЧЕНКО (СШ№9), Дар’я ЯРОВА (ДНЗ№23), Вадим КОГУТ (СШ№29), Артем БУРЛА (СумДУ),  з результатом 1.13. На II місці – команда профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України з результатом 1.29. Збірна команда ОК будівельників виборола III місце з результатом 1.33.

За підсумками загальнокомандного заліку збірна команда Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України посіла I командне місце, набравши 22 очки. На II місці -  Сумська обласна організація профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України (27 оч.). Збірна команда профспілки працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів виборола III місце (54 оч.).

Переможці та призери особистих змагань з лижних перегонів серед чоловіків і жінок нагороджені грамотами і медалями. Команди-переможці та призери нагороджені грамотами і кубками. Спортсмени збірної команди обкому профспілки працівників освіти і науки України отримали грошове заохочення від обкому профспілки та міської організації профспілки працівників освіти. А на всіх учасників і гостей чекала смачна уха по завершенню змагань від організаторів зимової Спартакіади.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти висловлює щиру вдячність організаторам змагань Віталію МОГИЛЕНКУ – голові СОО ФСТ «Україна», Ніні БОБИРЄВІЙ – головному спеціалісту СОО ФСТ «Україна», суддівській колегії на чолі з головним суддею змагань Олександром ПРИМАКОМ та головним секретарем Євгеном БОБИРЄВИМ та вітає освітян з перемогою у зимовій Спартакіади з щирими побажаннями всім учасникам, організаторам і вболівальникам змагань мирного неба, міцного здоров’я, життєвої енергії та подальших перемог!

Більше фото за посиланням:

Зимова Спартакіада 23.02.2018

                                                                                                                            Людмила Гога, голова міського комітету Профспілки