header-image

З 1 по 3 березня 2018 року на базі ДПЗОВ «Пуща-Водиця» відбулись Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України. До участі у спортивному дійстві долучилось 19 збірних команд, понад 80 гравців.

Серед шахістів – 23 вчителі закладів загальної середньої освіти та 5 директорів шкіл; 11 викладачів та працівників закладів вищої освіти; 16 тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл; 15 керівників гуртків і працівників закладів позашкільної освіти та два пенсіонери.

Урочисту церемонію закриття провели Любов ГАРБАРЕНКО – заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України, Юрій ПЕПА – головний суддя змагань і члени Головної суддівської команди.

Переможцями у командному заліку визнано команду Чернігівської області, яку нагородили дипломом, кубком та грошовою премією у розмірі 5000 гривень, а учасників – дипломами та золотими медалями.

ІІ місце та срібло здобула команда Одеської області (їх нагороджено дипломом, кубком та грошовою премією у розмірі 4000 гривень, а кожен учасник отримав диплом та срібну медаль).

ІІІ місце та бронзу в командному заліку здобула команда міста Києва, яка отримала диплом, кубок та грошову премію у розмірі 3500 гривень, а кожного учасника нагороджено дипломом та бронзовою медаллю.

IV місце у командному заліку посіла команда Сумської області, V місце у команди Закарпатської області, а VI місце отримала команда Рівненської області.

За активну участь у змаганнях із шахів було відзначено команди та учасників із Волинської, Житомирської, Черкаської, Луганської, Івано-Франківської (дві команди), Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Донецької та Тернопільської областей.

Головною суддівською колегією за пропозицією представників команд було прийнято рішення про додаткове відзначення в особистому заліку за кращі показники на дошках серед чоловіків та жінок.

Так, на другій чоловічій дошці серед чоловіків місця розподілились наступним чином: ІІ місце - Владислав РОГОЗ (Сумська область), ІІ місце - Сергій ОНИЩУК (Івано-Франківська область), І місце - Іван КУЦИК (Івано-Франківська область).

На 1-й чоловічій дошці серед чоловіків: ІІІ місце здобув Андрій ШАНКОВСЬКИЙ (Івано-Франківська область), ІІ місце - Роман ТІСЕВИЧ (Одеська область), І місце - Спартак ВИСОЧИН (місто Київ).

Серед жінок на 2-й жіночій дошці: ІІІ місце здобула Тетяна ПОРТЯНКО (Волинська область), ІІ місце - Галина СИРОТЮК (Донецька область), І місце - Ліна ПЕТРЕНЧУК (Житомирська область).

На 1-й жіночій дошці: ІІІ місце здобула Олена ЧЕРНЯК (Волинська область), ІІ місце - Марія КУХТИН (Львівська область), І місце - Євгенія МАЙБОРОДА (Чернігівська область).

Усі переможці на дошках отримали дипломи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та набори шахів за перші місця.

Вітаємо шахістів Сумської області з достойним результатом! Бажаємо організаторам і учасникам подальших спортивних звершень і задоволення від спілкування у колі однодумців!