header-image

13 жовтня в міському парку культури та відпочинку ім. Кожедуба відбувся Відкритий особистий чемпіонат з осіннього легкоатлетичного кросу серед спортсменів галузевих обкомів профспілок, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, ветеранів та всіх бажаючих

Загальне керівництво проведення змагань здійснювала ГО «Сумської обласної організації ВФСТ «Україна» та обласні галузеві профспілкові комітети.

До участі у змаганнях долучилися 87 спортсменів, серед яких і представники Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.

Приємно відзначити, що серед спортсменів обласних галузевих комітетів профспілок наші освітянки посіли призові місця, подолавши дистанцію 1000 метрів.

I місце посіла учитель-логопед Сумського закладу дошкільної освіти № 23 «Золотий ключик» Катерина ВАКУЛА.

II місце виборола вихователь  Сумського закладу дошкільної освіти № 23 «Золотий ключик» Катерина ЄВПАЛОВА.

Крім того, в категорії «Ветерани-жінки» на дистанції 1000 метрів II місце посіла учитель фізичної культури Сумської спеціалізованої школи № 17 Оксана  УСОВА.

Переможці та призери нагороджені грамотами і медалями.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти висловлює щиру вдячність організаторам змагань Віталію МОГИЛЕНКУ – голові СОО ФСТ «Україна», Ніні БОБИРЄВІЙ – головному спеціалісту СОО ФСТ «Україна» за співпрацю і злагоджену роботу, вболівальникам наших спортсменів за підтримку і створення комфортної атмосфери!

А всім спортсменам бажаємо міцного здоров'я, вдалих стартів і подальших перемог!