header-image

З 8 по 10 листопада 2018 року у Києві на базі школи № 104 ім. О. Ольжича пройшли Всеукраїнські змагання з волейболу серед членів галузевої Профспілки працівників освіти і науки України.

Урочисту ноту відкриття розпочала голова оргкомітету змагань, заступник Голови Профспілки Любов ГАРБАРЕНКО, із справжнім святом спорту спортсменів привітали  Заступник Голови Профспілки Сергій РОМАНЮК, директор школи № 104 ім. О. Ольжича, на базі якої проводиться змагання, Юрій НІЦУ, головний суддя змагань Сергій ЛЕМЕЩУК.

Всеукраїнські змагання з волейболу у рамках Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки проводилися вперше. У змаганнях з волейболу взяли участь понад 150 представників освітніх закладів та студентів закладів вищої освіти – членів Профспілки – із тринадцями регіонів України. Серед них: 66 вчителів ЗЗСО, 6 директорів та заступників директорів шкіл та ДЮСШ, 14  викладачів та доцентів закладів вищої освіти, 9 тренерів ДЮСШ; 8 працівників закладів позашкільної освіти, 3 працівники закладів дошкільної освіти, 5 профспілкових лідерів, 36 студентів закладів вищої освіти.

До участі у змаганнях долучилася збірна команда Сумської областної організації Профспілки, у складі якої були працівників закладів освіти міста Суми: вчитель фізичної культури ССШ №2 Олександр КРАВЧЕНКО, вчитель фізичної культури і вчитель інформатики ССШ№17 Рамін БАГІРОВ і Олександр ГЛАДИШЕВ, вчитель фізичної культури ССШ№7 Андрій СУШКОВ, вчитель фізичної культури ЗОШ№27 Артем СКЛЯРЕНКО, вчитель фізичної культури і вчитель математики Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат Анна КРАВЧЕНКО І Едуард КАЛЬЧЕНКО, керівник гуртка Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Віталій СУЩЕНКО, голова комітету Сумської міської організації Профспілки Людмила ГОГА.

Змагання проводилися за сприяння Федерації волейболу України у 2-х окремих лігах – «А» і «Б». Ліга «А» – команди зі складу працівників закладів освіти (закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, закладів вищої освіти та установ галузі освіти, члени галузевої Профспілки). Ліга «Б» – особи, які навчаються, і є членами галузевої Профспілки.

За підсумками триденних змагань, кращими гравцями – догравальниками членами Головної суддівської колегії визнано: у лізі «А» – Оксану ПІДГУРСЬКУ (команда Рівненької області) та Дарью МАЛЮК – (команда Миколаївської області). У лізі «Б» – Олену ГОЛОВЧЕНКО (команда міста Києва) та Таїсію КРАВЧУК (команда Чернігівської області).

Кращими блокуючими у лізі «А» визнано Богдана АРТЕМЕНКА (команда Черкаської області) та Василя ІВАНКО (команда Закарпатської області). У лізі «Б» – Дмитра ШАПОВАЛА (команда Чернігівської  області) та Дениса ПОЛІЩУКА (команда Одеської області).

Кращим діагональним у лізі «Б» став Олексій ПЕРЕГОНЧУК (команда міста Києва), у  лізі «А» це – Ярослав СОПРОНЮК (команда міста Києва)

Кращими зв’язуючими визнано Аліну ЛЕОНЧУК (команда міста Києва) – ліга «Б» та Ларису КОЛНИШЕВУ (команда Закарпатської області) – ліга «А». Усіх відзначених гравців нагороджено дипломами, статуетками та подарунками.

Дипломами за активну участь у змаганнях нагороджено команди Запорізької, Полтавської, Сумської , Рівненської та Тернопільської областей.

VI місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу серед працівники закладів освіти (ліга А) посіла команда Дніпропетровської області, V місце у лізі «А» у команди з Миколаївської області, IV місце у лізі «А»  посіла  команда Одеської області, а у лізі «Б» – команда Київської області.

Почесне III місце у змаганнях з волейболу у лізі «Б» посіла команда Одеської області. II місце посіла команда міста Києва – студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Переможне золото та I місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу у лізі «Б» здобула команда Чернігівської області – команда Національного університету «Чернігівський колегіум імені Тараса Шевченка».

Серед працівників закладів освіти (ліга А) III місце у посіла команда міста Києва. II місце у команди із Закарпатської області. I місце у запеклій боротьбі у Всеукраїнських змаганнях з волейболу серед працівників освіти – членів Профспілки у лізі «А» виборола команда Черкаської області. 

Усі команди-переможці нагороджено кубками, дипломами, гравців команд – медалями та грошовими преміями  у розмірі 3500, 4000 та 5000 гривень відповідно.

Профспілка працівників освіти і науки України щиро дякує співорганізаторам та партнерам – Федерації волейболу України, ЗОШ № 104, суддівській колегії – за допомогу у проведенні змагань.

Фото змагань з волейболу 8-10 листопада 2018 р.

Відеоматеріал змагань з волейболу  

За матеріалами прес-служби Профспілки працівників освіти і науки України