header-image

 

Первинна профспілкова організація 

Комунальної установи

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. В.C. Стрельченка

м. Суми, Сумської області

 

40021, м.Суми, вул. Г. Кондратьєва, 136, (0542) 62-73-23

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.sites.google.com/site/sumskaskola1

 

Савченко Любов Олександрівна

голова профспілкового комітету

 

Склад профспілкового комітету:

Басала Т.М. - учитель математики

Онопрієнко С.В. - учитель математики

Скрипка В.А. - учитель початкової школи

Нагорна В.Г. - учитель математики

Ільїна Н.А. - учитель математики

Новікова В.М. - учитель музичного мистецтва

Скриннік Л.О. - учитель географії

Багмет В.І. - тех. працівник

 

Склад ревізійної комісії:

Федько О.А. - голова комісії, учитель англійської мови

Плесіна Л.О. - секретар комісії, учитель української мови та літератури

Білопольська О.О. - член комісіїї, учитель англійської мови

 

Досягнення членів первинної профспілкової організації:

Басала Т.М.: Керівник МО, член журі ІІ етапу олімпіади з математики,член журі ІІ етапу перевірки робіт МАН з математики. Участь у Міжнародній науково-методичній конференції «Розвиток інтелектуальних умінь і творчих здібностей учнів та студентів у процесі навчання дисциплін природничо-математичного циклу». Заступник голови ПК. Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" 20учасників,ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики -2 учасника.

Завгородня В.О.: Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру»І етап -  8 учасників; ІІ етап – 17 учасників.

Ільїна Н.А.: Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"ІІ етап – 19 учасників.

Нагорна В.Г.: Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"І етап – 8 учасників;ІІ - етап -3 учасників.

Онопрієнко С.В.: Координатор Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру", учасник міського семінару з фізики, член  шкільної творчої групи „Інформаційно-комунікаційні технології – як сучасний засіб навчання в освіті.” Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" 28 учасників, міський огляд конкурс науково-технічної творчості -1  учасник, Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня» - 12 учасників.

Шинкаренко О.І.: Виступ на міському семінарі вчителів математики « Із досвіду роботи по підготовці учнів до ЗНО», член творчої групи учителів математики міста «Досвід освітян».( розробка електронного посібника «Віртуальний кабінет математики), відкритий урок в 5 – Б класі для студентів фізико-математичного факультету педагогічного університету , член журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру":І етап-16 учнів,

ІІ етап – 55 учнів.

Яніна В.М.: Автор проекту з СДУ “Як здобути сучасну освіту?“, член журі ІІ етапу олімпіади.

Яніна О.І.: Член міської творчої групи, член журі ІІ етапу олімпіади,розробка уроків для міської виставки “ Нові стандарти-нова школа“, вересень 2015, член журі “Учитель року”.

Андріяш Я.М.: Координатор Євроклубу, координатор конкурсу “ Гринвіч”, участь у міжнародному семінарі 09.10-15.10.2015, участь у Всеукраїнському семінарі обміну керівників Євроклубів “Україна разом “, публікації на “Щоденник.uа “,“ Методпортал“.

Білопольська О.О.: Участь у Всеукраїнському волонтерському проекті “ОсвітаXXIстоліття” , координатор конкурсу “ Пазл “, публікації на сайті 

“Щоденник.иа “ .

Шевченко Н.І.: Член журі ІІ етапу олімпіади, член журі конкурсу “Срібні родзинки “

Савченко Л.О.: Голова ПК,  ІІ етап олімпіади з англійської мови серед 4-х класів – Ткаченко Поліна (4-Б) – ІІІ місце.

Коропченко В.В.: Міський конкурс «Рідне місто» - Демяненко Таїсія (6-А) – І місце, Громова Анна (7-В) – ІІ місце; міський конкурс «Добро очима дітей» - Сергієнко Валерія (8-А) – І місце.

Новікова В.А.: Міський конкурс «Я обираю здоров’я» - Новіков Іван (9-А) – І місце; міський етап всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконання» «Співограй», вокальний колектив «Співаночки» ІІІ місце; міський етап всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – моя Україна» (напрям «Духовна спадщина мого народу» - творча група 9-А кл. – ІІІ місце)

Романенко О.В.: Участь у міському конкурсі «Срібні родзинки»; міський етап всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконання» «Співограй», вокальний колектив «Веселка» ; міський етап всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – моя Україна» (напрям «Духовна спадщина мого народу» - творча група 10-А, Б кл.)

Солдатенко Л.О.: Міський конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Батьківщино!» - Колесник Дар’я (8-А) – ІІІ місце, Улько Єлизавета (9-Б) – ІІІ місце у номінації «Вишивка»;  Рябченко Наталія (10-Б) – ІІІ місце у номінації «Художнє плетіння».