header-image

 

Первинна профспілкова організація

Сумського дошкільного навчального закладу

(ясла-садок) №5 «Снігуронька»  

м. Суми, Сумської області 

 

40021, м.Суми, вул. Герасима Кондратьєва 142, (0542) 62-83-14

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://sumyds.wix.com/dnz5

 

Фоменко Олена Володимирівна 

голова профспілкового комітету

 

Склад профспілкового комітету:

Фоменко О.В. 

Дубовик Л.А.

Хоменко І.А.

ФесенкоЛ.В.

Коцеруба О.В.

Коновалова І.А. 

Янченко Л.О.

 

Склад ревізійної комісії:

Пащенко Л.В.

Коцеруба О.В. 

Коновалова І.А.

 

Досягнення членів первинної профспілкової організації:

За роки роботи  дошкільного  закладу сформувався педагогічний колектив, який здатний до критичного мислення та продуктивної діяльності. Педагогічний колектив Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 5 «Снігуронька» м. Суми, Сумської області працює над проблемою «Креативно-інтелектуальний розвиток дітей дошкільного віку». В своїй роботі педагоги  використовують елементи системи ТРВЗ (теорія розв’язання винахідницьких завдань), методику М. О. Зайцева (навчання дітей ранньому читанню),методичні рекомендації О.О.Барташнікової  І.О. Барташнікова  (інтелектуальне виховання), педагогічні принципи К. Орфа під час музично-естетичного виховання дітей.

В дошкільному закладі працює вихователь «спеціаліст вищої категорії», має звання «вихователь – методист» Фесенко Людмила Валентинівна, яка за роки своєї праці, сформувала свої засоби якісного навчання ранньому читанню дітей за методикою Зайцева О.М. (поскладове читання на кубиках). ЇЇ вихованці постійно здобувають нові знання, уміння у щоденній діяльності за допомогою цікавих ігор. Людмила Валентинівна нагороджена Грамотою Сумської обласної державної адміністрації управління освіти і науки у 2006 році за сумлінну роботу та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління. У 2014 році відбувся методичний бенефіс вихователя, де Людмила Валентинівна ділилася досвідом своєї роботи з педагогами міста.

Коцеруба Олена Володимирівна, музичний керівник «спеціаліст першої категорії», яка постійно підтримує і цінує дитячу творчість та впроваджує у музично - естетичне виховання дітей педагогічні принципи системи К.Орфа. ЇЇ вихованці є постійними учасниками конкурсів, розважальних програм, театралізованих вистав для батьків, колег, педагогів міста. Олена Володимирівна  нагороджена Грамотою Сумської обласної державної адміністрації управління освіти і науки у 2006 році за сумлінну роботу, високий професіоналізм, успіхи в справі навчання і виховання підростаючого покоління.

У березні 2016 року відбувся І (міський) етап обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт, де наш садочок за зайняте ІІІ місце нагороджено Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради.