header-image
 
                                                              СКЛАД КОМІТЕТУ
           Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по-батькові

 

Заклад

 

 Посада

 

 1  Басала Тетяна Миколаївна ССШ№1 вчитель математики
 Безмен Тетяна Миколаївна Спеціальна школа вчитель
Бондаренко Ганна Петрівна ЗОШ № 12 вчитель поч. класів
 Борисова Лариса Василівна  ДНЗ№33  вихователь
5  Боровик Володимир Миколайович   ЦЕНТУМ заст. директора з НВР
6  Бороденко Світлана Миколаївна   ССШ№7 вчитель фізики
7  Волкова Лілія Василівна  ДНЗ№5 музичний керівник
8  Ганенко Лариса Іванівна  ДНЗ № 7  інструктор з фізкультури
9  Гога Людмила Миколаївна  Міська Профспілка  голова
10  Гринько Валентина Григорівна  ДНЗ№13  вихователь-методист
11  Денисенко Наталія Василівна  ССШ№17  вчитель укр. мови та літератури
12  Демиденко Олена Анатоліївна ДНЗ№2  практичний психолог
13  Діденко Світлана Петрівна  ССШ№25  вчитель англійської мови
14  Дорошенко Стелла Володимирівна ДНЗ№18  вихователь
15  Дубина Світлана Володимирівна ЗОШ № 27  вчитель хімії
16  Закорко Інна Іванівна  ДНЗ№32  вихователь-методист
17  Зулюкова Наталія Олексіївна  ССШ№9 вчитель історії
18   Іванова Валентина Павлівна  ДНЗ№1 вчитель - логопед
19   Карпець Світлана Петрівна НВК№37 вчитель-дефектолог
20   Киричок Ольга Віталіївна  НВК №34  соціальний педагог
21   Кобець Валентина Леонідівна  ЗОШ№22  вчитель англійської мови
22   Когут Вадим Дмитрович  ССШ№29  вчитель фізичної культури
23   Корж Віта Григорівна  Управління освіти і науки  головний спеціаліст
24   Кравченко Тетяна Віталіївна  НВК№37 вчитель початкових класів
25   Кучмиста Юлія Миколаївна  ОЦПО та РТМ  керівник гурткової роботи 
26   Левенець Вікторія Іванівна  ПДЮ  керівник гуртка
27   Міллєр Людмила Олександрівна  Міська Профспілка  головний бухгалтер
28   Моісеєнко Алла Костянтинівна гімназія №1  вчитель української мови та літератури
29   Мороз Ірина Михайлівна  ЗОШ № 23  вчитель англійської мови
30   Мурашко Оксана Євгенівна ДНЗ № 14  вихователь
31   Науменко Алла Леонідівна ССШ№2  практичний психолог
32   Ніколенко Оксана Євгенівна  ДНЗ № 26  вихователь
33   Ніконорова Любов Максимівна  ЗОШ№21  вчитель світової літератури
34   Отенко Валентина Григорівна   ДНЗ № 19 вихователь
35   Панченко Тетяна Миколаївна  ЗОШ№26 вчитель української мови та літератури
36   Підлужна Лідія Григорівна  НВК№42  вихователь
37   Плужник Людмила Віталіївна   ДНЗ № 27 практичний психолог
38   Пугач Тетяна Василівна  ДНЗ№40  вчитель-логопед
39   Рогова Наталія Володимирівна ССШ № 10  вчитель української мови та літератури
40   Сітало Олена Яківна ЗОШ№5  вчитель української мови та літератури
41   Счастлівцева Надія Миколаївна  НВК№11 вчитель-логопед
42 Товстенко Надія Дмитрівна  ЗОШ№13 вчитель історії та права
43 Толбатова Наталія Олексіївна  ДНЗ № 30  музичний керівник
44   Фіщук Людмила Михайлівна  ДНЗ№6  вихователь
45   Царицина Ганна Олексіївна  ДНЗ№36  вихователь
46   Шевченко Алла Анатоліївна  ДНЗ№15  музичний керівник
47   Шестопалова Лариса Миколаївна ЗОШ№19 вчитель історії
48   Шилкін Геннадій Григорович ЗОШ№20  вчитель фізичної культури
49   Якерсон Лариса Віталіївна   ОДЮСШ тренер-викладач
50   Яловенко Валентина Василівна  Обласна гімназія-інтернат  вчитель біології
 
                                      СКЛАД КАНДИДАТІВ У ЧЛЕНИ КОМІТЕТУ
          Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України
 
 1 Веремійчик Анжеліка Едуардівна ЦНТТМ завідувач початково-технічного відділу
 Гребень Марія Василівна  ССШ№30  заступник директора з НВР
 Демченко Світлана Володимирівна   ЗОШ№24 вчитель хімії
 Дубовик Людмила Анатоліївна  ДНЗ№5  вихователь
 Дудка Олександр Миколайович   ЗОШ№4 вчитель математики
6  Задорожна Людмила Василівна  ЗОШ№ 15  вчитель математики
7  Зайченко Наталія Іванівна  ДНЗ№8  вихователь-методист
8  Кобзар Катерина Вікторівна  ДНЗ№25  вихователь
9  Котенко Світлана Василівна   ДНЗ№32 вихователь
10  Крамаренко Лідія Сергіївна  МНВК  вчитель
11  Крамінська Наталія Володимирівна   ДНЗ№21 вчитель - сурдолог
12  Ломова Валентина Миколаївна  Косівщинська спеціальна ЗОШ-інтернат вчитель-дефектолог
13  Москаленко Людмила Миколаївна  НВК№9 директор
14 Олійник Юлія Володимирівна  «Ровесник»  вихователь
15  Рогачова Галина Михайлівна  НВК №16  вчитель української мови та літератури
16 Чайка Вікторія Миколаївна Дитячий будинок юрисконсульт
 СКЛАД ПРЕЗИДІЇ
         Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України
1 Бондаренко Ганна Петрівна ЗОШ №12 вчитель початкових класів
2 Бороденко Світлана Миколаївна ССШ №7 вчитель фізики
3 Гога Людмила Миколаївна Міська Профспілка голова
4 Дубина Світлана Володимирівна ЗОШ № 27 вчитель хімії
5 Закорко Інна Іванівна ДНЗ №32 вихователь-методист
6 Міллєр Людмила Олександрівна Міська Профспілка головний бухгалтер
7 Киричок Ольга Віталіївна НВК №34 соціальний педагог
8 Кобець Валентина Леонідівна ЗОШ №22 вчитель англійської мови
9 Когут Вадим Дмитрович СШ №29 вчитель фізичної культури
10 Корж Віта Григорівна Управління освіти і науки спеціаліст I категорії
11 Левенець Вікторія Іванівна ПДЮ керівник гуртка
12 Мороз Ірина Михайлівна ЗОШ № 23 вчитель англійської мови
13 Мурашко Оксана Євгенівна ДНЗ № 14 вихователь
14 Рогова Наталія Володимирівна ССШ № 10 вчитель української мови та літератури
15 Толбатова Наталія Олексіївна ДНЗ №30 музичний керівник
                                        СКЛАД РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЇ
         Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України

 

 1  Драган Наталія Олександрівна   ЗОШ№18 вчитель математики
 Луценко Тетяна Іванівна  ДНЗ № 16  вихователь
 П’ятигор Олена Олександрівна  ЦБ управління освіти і науки  заступник головного бухгалтера
 Стеценко Ольга Олександрівна   НВК № 37 вчитель початкових класів
 Теслева Надія Іванівна  ЦБ управління освіти і науки  керівник групи обліку
                                       СКЛАД МАНДАТНОЇ КОМІСІЇ
       Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України    

 

 1  Панченко Тетяна Миколаївна  ЗОШ№26  вчитель української мови
 Демиденко Олена Анатоліївна  ДНЗ № 2  практичний психолог

 

 Яловенко Валентина Василівна 

 

обласна гімназія-інтернат для талановитих дітей

вчитель біології