header-image

На засідання президії ЦК Профспілки, що відбулося 4 грудня у Києві, було підбито підсумки проведення у 2018 році Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки.

6 грудня у приміщенні спортивного комплексу стадіону "Авангард" відбулась змагання з дартсу серед команд ВНЗ I-II рівня акредитації, ВНЗ III-IV рівня акредитації, підприємств та організацій, працівників навчальних закладів у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

Депутати міської ради внесли зміни та доповнення до головного кошторису міста на 2018 рік.

Відповідне рішення ухвалено на сесії 28 листопада.

5 грудня 2018 року відбувся пленум ЦК Профспілки з основним питанням розгляду «Про роботу організаційних ланок щодо зміцнення первинних профспілкових організацій, як основи діяльності Профспілки».

Відбулось перше засідання Керівного комітету з питань впровадження проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми», що реалізується в рамках програми Європейського Союзу «Угода мерів – Демонстраційні проекти 2».

На виконання вимог Закону України «Про освіту» МОН розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про сертифікацію педагогічних працівників», що має врегулювати процедуру оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду його роботи.

У Міністерстві охорони здоров'я зазначають, що в Україні щорічно видається до 5,5 млн "лікарняних". Тому Уряд вирішив осучаснити цю систему і 28 листопада 2018 року прийняв постанову, якою передбачено утворення Електронного реєстру листків непрацездатності як системи накопичення, зберігання та використання інформації про видані, продовжені та обліковані листки непрацездатності з використанням інформаційної інфраструктури Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

В палаці культури «Хімік» 29 листопада 2018 року профспілкова родина Сумської області зібралась на урочистості з нагоди 70-річчя  з дня створення Сумської обласної ради профспілок.

Законом України від 26.11.2018 № 2630-VIII (набрав чинності 28.11.2018) затверджено Указ Президента України від 26.11.2018 № 393 «Про введення воєнного стану в Україні», згідно з яким воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

28 листопада на засіданні сесії Сумської міської ради розглянуто депутатські  запити щодо забезпечення педагогічних працівників закладів професійно-технічної та загальної середньої освіти міста Суми заробітною платою в повному обсязі до кінця 2018 року.