header-image

Сумська міська організація профспілки працівників освіти і науки України направила лист міському голові міста Суми Олександру ЛИСЕНКУ і секретарю Сумської міської ради Андрію БАРАНОВУ з приводу оплати праці майже 1900 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти і НВК міста Суми, які впроваджують в освітній процес з 1 версеня 2018 року по даний час проект "Онлайн школа. Управління школою і E-learning платформа" на виконання розпорядження міського голови від 30.07.2018 № 270.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Міністерством освіти і науки України розроблено рекомендації про національно-патріотичне виховання у закладах освіти у 2019-20 навчальному році, які мають використовуватись працівниками освіти при плануванні виховної роботи з учнівськими колективами.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Уряду, Міністерства освіти і науки України з приводу постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки», проект якої розроблено Міністерством освіти і науки України з метою поетапної реалізації положень частини другої статті 61 Закону України «Про освіту» та частини другої статті 36 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

19 серпня у Києві на НСК «Олімпійський» відбувся традиційний освітянський форум – Всеукраїнська серпнева конференція. У ній взяли вчителі з усієї України, викладачі, представники громадських організацій, профспілок, місцевої влади, голови об’єднаних громад, а також представники міжнародних організацій, які мають представництва в Україні.

Учні 9-х та 10-х класів отримають нові навчальні матеріали, що допоможуть їм освоїти фінансову грамотність. Їх презентували днями у приміщенні Міністерства освіти і науки України.

З 1 вересня 2019 року Урядом установлено підвищення на 10 % посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється за рахунок місцевих бюджетів.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спрямував звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України з приводу листа Міністерства фінансів «Про підвищення ефективності використання бюджетних коштів у сфері освіти і науки». Як стало відомо зі ЗМІ, зазначений лист скеровано до Кабінету Міністрів України з проханням надати доручення Міністерству освіти і науки України опрацювати пропозиції, запропоновані у листі, та підготувати відповідні проекти нормативно-правових актів.