header-image

Затишне осіннє свято – День працівників освіти – особливий привід висловити вдячність Вам, шановні освітяни, за невпинний творчий пошук, мудрість і терпіння, доброту і любов, віру в успіх кожного вихованця!
Бажаю, щоб у часи радикального оновлення освітніх систем ви рішуче виходили за межі звичних процесів, вміли розробляти нові рішення, спробували запропонувати світові щось оригінальне і обов’язково своє!

За дорученням президії, з глибокою повагою,
Людмила Гога
голова Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України

Вельмишановні освітяни, милі діти, дорогі батьки!
Сьогодні всі ми святкуємо старт нового навчального року, який обіцяє бути надзвичайно гнучким і насиченим різноманітними формами навчання!
Упевнена, що педагогічні колективу закладів освіти забезпечать високу якість освіти, створять у закладі територію миру, дружнє до дітей освітнє середовище з безпечними і комфортними умовами навчання!

Вітаючи усіх учасників освітнього процесу, зичу швидко адаптуватися до вимог нашого турбулентного та емоційно виснажливого сьогодення, віднайти для себе щось важливе, вивірене часом, стабільне, що заспокоїть і додасть життєвих сил і віри у краще завтра!
Разом, шануючи і поважаючи одне одного, ми все здолаємо, перетворимося на команду однодумців, в якій кожен зможе принести користь у спільній справі і рухатися вперед!

З глибокою повагою,

Людмила Гога,

голова Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України

                                       

 

Начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО під час щопонеділкової апаратної наради повідомила про початок роботи з 1 червня в дитячих садках міста чергових груп.

Усього таких відкрили 180 у 41 закладі освіти (у 34 закладах дошкільної освіти та семи навчально-виховних комплексах).

На звернення членів Профспілки стосовно режиму роботи осіб, які досягли 60-річного віку та які повинні бути на самоізоляції – роз'яснює юридичний відділ ЦК Профспілки.
Урядом України задля безпеки цієї категорії осіб, які є в групі ризику щодо захворюванності коронавірусною хворобою (COVID-19), з 20 травня 2020 року по 22 червня 2020 року запроваджено режим обов’язкової самоізоляції.

Міністерство освіти і науки розпочинає серію публічних консультацій щодо впровадження нового Державного стандарту для базової середньої освіти. Консультації відбудуться 2-18 червня 2020 року в онлайн-форматі. У першій консультації, яка пройде 2 червня у Києві, візьме участь т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира МАНДЗІЙ.

З 1 червня в Україні буде дозволена робота басейнів і спортзалів; відвідування освітніх занять у групах не більше 10 людей (наприклад, розпочнуть роботу автошколи); а також буде відновлено рух залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом. Скасування обмежень можливе лише у тих регіонах, де це дозволятиме епідемічна ситуація.

Постанова Уряду про адаптивний карантин передбачає, що особи від 60 років підлягають обов’язковій самоізоляції. Це категорія з групи ризику, і 70% летальних випадків внаслідок коронавірусної інфекції в Україні складають представники саме цієї групи. Втім, є перелік професій, представникам яких у віці 60+ дозволено виходити на роботу навіть під час карантину. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

Завершився 8-й тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Наразі на YouTube МОН доступно 1298 уроків для учнів 5-11 класів та 239 – для учнів початкової школи. Завершується трансляція уроків для 1-4 класів, а навчання для учнів базової та старшої школи триватиме ще 2 тижні.

Сьогодні ми разом перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису! Свято Останнього дзвоника! Воно завжди особливе, хвилююче, радісне, адже знаменує подолання чергової сходинки в освоєнні знань!

Щиросердно вітаємо всіх зі святом!