header-image

Особам які одночасно працюють і навчаються, законодавство гарантує певні пільги, що стосуються часу відпочинку, робочого часу, оплати праці тощо. Ці пільги визначені в главі 14 Кодексу законів про працю (далі –  КЗпП).

Порядок ведення трудових книжок визначається постановами Кабінету Міністрів України «Про трудові книжки працівників» від 27 квітня 1993 року № 301 (далі - Постанова № 301) та «Про внесення змін до зразка бланка трудової книжки» від 2 березня 1994 року № 131 та Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року № 58.

На лист Секретаріату КМУ від 17.01.2019 №1067/0/2-19 Міністерство освіти і науки України розглянуло звернення Сумської обласної організації профспілки від 08.01.2019 року щодо підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти.

Статтею 7 Закону України «Про охорону праці» надано право працівникам на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці. Зокрема встановлено, що за роботу з важкими та шкідливими умовами праці оплата праці здійснюється у підвищеному розмірі.

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав КИРИЛЕНКО в Будинку Уряду провів зустріч з представниками закладів дошкільної освіти з Сум, зокрема, з директорами та працівниками дошкільних установ та з представниками  Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки. У зустрічі також взяв участь народний депутат України Олег МЕДУНИЦЯ.

5, 6 лютого в приміщенні "Інтелект-клуб" СумДУ відбувся шаховий турнір, організований Сумською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України.

5 лютого в приміщенні загальноосвітньої школи №6 відбувся XIII розширений пленум Сумського міського комітету профспілки працівників освіти і науки України за участі членів комітету, кандидатів у члени комітету, членів ревізійної комісії міської Профспілки, керівників та голів профкомі закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста.

2,3 лютого 2019 на базі Центру науково - технічної творчості молоді  проведено одну з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, яка поєднує в собі елементи мистецтва, науки і спорту - змагання з шахів. Ними традиційно розпочалась XXII галузева спартакіада серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Суми, яка організована міською організацією профспілки працівників освіти за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради.

В області завершився фінальний етап ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», де визначили найкращих педагогів, які успішно втілюють унікальні новітні принципи і технології в освітній процес Сумщини.