header-image

Розпочинається сезон відпусток і питання з оформленням їх належним чином все більше турбують спілчан.

Статтею 184 Кодексу законів про працю України визначено гарантії при прийнятті на роботу і заборона звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей.

ГАЛУЗЕВА УГОДА між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників оосвіти і науки України на 2016-2020 роки (зі змінами у редакції від 19.04.2018) зареєстрована Міністерством соціальної політики України від 01.06.2018, реєстраційний номер 16.

Досконалість рішень і роботи влади і держави вимірюється рівнем розвитку середовища, в якому проживають діти. Якщо у дітей будуть сформовані хороші умови зростання, освіти, охорони здоров’я – то й батьки та люди похилого віку автоматично отримають такі ж якісні умови життя. 

Сьогодні дошкільна освіта повністю фінансується з місцевих бюджетів і є заручником доходів громад - щоб це виправити потрібна субвенція з державного бюджету. Про це заявив заступник Міністра освіти і науки України Павло ХОБЗЕЙ на Карпатському форумі регіонального розвитку 31 травня 2018 року у місті Яремче.

Гірські регіони мають найменший відсоток співфінансування для субвенції на обладнання для Нової української школи - 5%, але воно дуже важливе. Це не стільки дає додаткові ресурси, скільки змушує думати про правильне цільове використання виділених коштів. На цьому наголосив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей на відкритті 3-ї виставки меблів та обладнання для нового освітнього простору Нової української школи 31 травня 2018 року в місті Яремче.

Динаміка середньої заробітної плати та заборгованості з виплати заробітної плати у квітні 2018 року.

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини. 

30 травня 2018 року Кабінет Міністрів України затвердив Державну соціальну програму „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2021року.

Ратифікувавши Конвенцію ООН про права дитини 27 вересня 1991 року, Україна взяла на себе відповідні зобов’язання, на виконання яких було прийнято Закон України „Про Загальнодержавну програму „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”.

Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні 30 травня на своєму засіданні обговорив та прийняв Заяву у зв’язку з грубим порушенням представниками держави принципів соціального діалогу в управлінні соціальним страхуванням.

Профспілки призупиняють свою участь у роботі правлінь Фондів.