header-image

22 вересня на території парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Басівський» відбулись змагання з легкоатлетичного кросу в рамках XXI галузевої спартакіади серед працівників закладів  загальної середньої та позашкільної освіти міста Суми

У Сумах комісія з питань упровадження державної мови розпочала свою роботу у новому форматі, відповідно до Розпорядження міського голови Олександра ЛИСЕНКА.

На початку липня 2018 року у Республіці Болгарія традиційно відбулася XIV Міжнародна спартакіада вчителів. Цьогоріч у спортивному святі взяли участь команди з 6 країн – власне з Болгарії, Польщі, Румунії, України, Азербайджану та Таджикистану. Загалом – понад 550 учасників із 27 команд.

З огляду на успішне впровадження пілотного проекту «Онлайн - школа», реалізованого у 2017-2018 навчальному році у двох сумських школах №5 і №7, розпочато роботу над запуском проекту у всіх комунальних школах міста Суми з липня поточного року.

79% українських вчителів вважають, що систему підвищення кваліфікації педагогів потрібно реформувати й робити це має Міністерство освіти і науки України. Такі результати опитування 8427 педагогів з усієї України, яке проводило ГО " EdCamp Україна" разом із Міністерством освіти і науки України – “Навчати й навчатися: як і куди зростати українському вчительству.

МОН підготувало новий порядок створення груп подовженого дня у школах – відповідний документ наразі перебуває на реєстрації в Мін’юсті. Він, зокрема, передбачає комфортніші умови для дітей, враховує особливості сільських та гірських місцевостей, а також уперше надає можливість відкривати інклюзивні групи.

Спеціальна тристороння робоча група з представників профспілок, роботодавців та Мінсоцполітики має до осені напрацювати законопроект, що відрегулює роботу Фондів соціального страхування. Таке рішення прийнято на засіданні Спільного представницького органу обʼєднань всеукраїнських профспілок. Його підтримали також Міністр соціальної політики Андрій РЕВА та Голова СПО роботодавців Дмитро ОЛІЙНИК.