header-image

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України розглянув проект постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки», який розроблено міністерством з метою поетапної реалізації положень частини другої статті 61 Закону України «Про освіту» та частини другої статі 36 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», і спрямував свої пропозиції та зауваження до Міністерства освіти і науки України та СПО об'єднань профспілок.

21 травня на базі спеціалізованої школи №10 відбувся семінар-навчання з ініціативи Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України  за участі завідувача сектору  з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Сумській області Світлани ЗАКОРКО і представників ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці».

Сьогодні, 11 травня 2019 року, у Пущі-Водиці розпочалися Всеукраїнські змагання з футзалу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України. Змагання проводяться в рамках III Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки з метою пропаганди здорового і активного способу життя, залучення освітян до активної спортивної діяльності, розвитку фізкультури та спорту в освітянському середовищі.

У Сумах триває європейський проект з енергоефективності будівель, в межах якого три міські школи отримають кошти на енергомодернізацію. Загальна вартість проекту становить понад 1,6 млн євро. З них більш як 1 млн євро - грантові кошти Європейського Союзу, решта - місцевого бюджету.

6 травня в Сумську міську організацію Профспілки надійшов лист-відповідь від Сумської обласної державної адміністрації за підписом заступника голови Івана БОРШОША на звернення Сумської міської організації Профспілки від 16.04.2019 р. № 03-10/62 щодо розподілу резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Стилізоване зображення квітки червоного маку “Мак пам’яті” та гасло “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо” - Україна готується гідно відзначити 8 та 9 травня.

Сумська мська організація профспілки працівників освіти і науки України надає інформацію про роботу дитячих позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, які панують функціонувати влітку 2019 року в Сумській області.

Нарешті профспілкові зусилля і боротьба дали результати!

На вимогу профспілок відновлено дію міждержавних стандартів на період від 26 квітня 2019 року до 01 січня 2022 року (Наказ Національного органу стандартизації № 111 від 24 квітня 2019 ), які вкрай важливі для проведення атестації робочих місць за умовами праці і для підтвердження пільг і компенсацій для працівників, зайнятих на важких і шкідливих умовах праці, зокрема на достроковий вихід на пенсію.

Сумський обласний комітет профспілки в черговий раз звернувся до Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання встановлення надбавки за престижність педагогічної праці тренерам-викладачам дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

6 травня 2019 року об 11.00 відбулося жеребкування команд-учасниць Всеукраїнських змагань з футзалу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України в режимі онлайн на сторінці Профспілки у Фейсбук.