header-image

5 лютого в приміщенні загальноосвітньої школи №6 відбувся XIII розширений пленум Сумського міського комітету профспілки працівників освіти і науки України за участі членів комітету, кандидатів у члени комітету, членів ревізійної комісії міської Профспілки, керівників та голів профкомі закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста.

В роботі пленарного засідання взяли участь: міський голова Олександр ЛИСЕНКО, його заступник Віра МОТРЕЧКО, начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО, голова Сумського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України Сергій ОСАДЧИЙ, депутати Сумської міської ради Микола САЧЕНКО і Борис БОГОДУШКО, заступник начальника управління соціально-трудових відносин департаменту соціального захисту Сумської міської ради Олена РОДІНКА.

Порядок денний передбачав розгляд двох питань: перше стосувалось виконання Угоди між управлінням освіти і науки та міським комітетом профспілки працівників освіти і науки України на 2016–2020 роки у 2018 році, друге – перегляду норм чинної Угоди та переукладання її на новий термін 2019–2020 роки у зв’язку із численними змінами у галузевому законодавстві. 

Під час доповідей начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО зупинилась на головних напрямках роботи структурного підрозділу минулоріч, а також на взаємодії управління та міського комітету профспілки. Голова міського комітету Профспілки Людмила ГОГА зупинила увагу на системній співпраці управління освіти і міської Профспілки, досягненнях в частині виконання Угоди і проблемних питаннях, позитивне вирішення яких у звітному році стало можливим завдяки спільним зусиллям галузевої Профспілки з міським головою і посадовими особами Сумської міської ради, депутатським корпусом, управлінням освіти і науки, керівниками та головами профкомів закладів освіти.

 

Під час засідання його учасники мали змогу поставити питання доповідачам і особисто звернутись до міського голови з тим, аби він взяв на контроль вирішення найбільш нагальних питань галузі. 

 

Очільник Сум Олександр ЛИСЕНКО подякував педагогам за їхню активну роботу та наголосив: «Наше завдання зробити так, аби кожен із вас отримував гідну винагороду за працю, почувався комфортно на робочому місці і мав бажання примножувати здобутки освітянської галузі. Тому, працюючи в рамках Угоди між профільним управлінням та міським комітетом профспілки працівників освіти і науки України, будемо робити все від нас залежне, аби досягти такого результату».

За узгоджену взаємодію сторін соціального діалогу, плідну й результативну діяльність в питаннях представництва й захисту прав та інтересів працівників закладу, організації виконання колективного договору Грамотами міського голови відзначено голову профспілкового комітету спеціалізованої школи №9 Галину ХОТІНУ і голову профспілкового комітету закладу дошкільної освіти №18 Стеллу ДОРОШЕНКО. 

Про активну роботу Профспілки в питаннях здійснення громадського контролю щодо аналізу нормативно-правових актів на галузевому рівні, співпрацю з Державною інспекцією праці на обласному рівні поінформував присутніх голова ОК Профспілки Сергій ОСАДЧИЙ. Також за узгоджену взаємодію сторін соціального діалогу, сприяння здійсненню галузевою Профспілкою функцій щодо представництва й захисту прав та інтересів працівників закладу, плідну й результативну діяльність в організації виконання колективного договору за підсумками 2018 року, грамотами обласного комітету Профспілки з врученням грошового заохочення нагороджено директора загальноосвітньої школи №6 Людмилу НОВИК, директора загальноосвітньої школи №27 Ольгу ПЛОТНИЦЬКУ, директора НВК №42 Тетяну КУЛАГІНУ, завідувача закладу дошкільної освіти Світлану КАРАПИШ, голову профспілкового комітету загальноосвітньої школи №20 Геннадія ШИЛКІНА.

Заступник начальника управління соціально-трудових відносин департаменту соціального захисту Сумської міської ради Олена РОДІНКА наголосила на важливості укладення Угоди і, на її основі, колективних договорів закладів освіти та їх обов'язковій повідомній реєстрації.

За підсумками роботи з кожного питання порядку денного схвалено постанови.

Фото з Інформаційного порталу Сумської міської ради: XIII пленум МК Профспілки 05.02.2019 р. 

Голова міського комітету Профспілки

Людмила Гога