header-image

У відповідь на звернення Сумської міської організації працівників освіти і науки України №03-10/113 від 25.09.2019 року щодо розгляду питання оплати праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти міста у зв’язку з впровадженням в освітній процес проекту "Онлайн школа. Управління школою і Е-lеагпіпg платформа” з 01.09.2018 року по даний час, управління стратегічного розвитку міста Сумської міської ради відповідає наступне.

Система Ошкола не дублює ведення паперового журналу, а є по суті електронним щоденником, ведення якого забезпечує виконання, де доступні такі послуги та можливості: інформація про успішність учнів (відмітки і пропуски, коментарі до них; нотатки до уроків; домашні завдання; зауваження; розклад чвертей, занять і багато іншого), а також розклад уроків учня і вчителя; розклад шкільних дзвінків, чвертей і канікул; персональні сторінки кожного користувача; спілкування всередині школи тощо.

Ведення електронного щоденника забезпечує виконання обов’язків вчителя щодо своєчасного та в повному обсязі інформування батьків щодо успішності учня та не змінює суттєво умови праці, не збільшує навантаження педагогів, а навпаки автоматизує комунікації всіх учасників освітнього процесу та формування звітності в закладах освіти.

Система звільняє від додаткового навантаження класних керівників щодо необхідності інформування про успішність учнів кожного з батьків окремо та дозволяє отримати інформацію по кожному учню за обраний період в автоматичному режимі.

Перехід від паперового щоденника до електронного не є експериментальною роботою та відповідає напряму цифровізації освіти відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.08 № 67-Р Про схвалення Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки.

Щодо виділення додаткових коштів з міського бюджету на оплату праці педагогічних працівників, які відповідально і результативно впроваджують вищезазначений проект в освітній процес з 01.09.2018 року та виплату грошової винагороди за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків в розмірі 50% посадового окладу в жовтні 2019 року,з розрахунку 5% розміру надбавки за кожен відпрацьований місяць управління зазначає, що у 2018-2019 навчальному році та з жовтня 2019 року лише третина вчителів забезпечує своєчасне внесення оцінок в систему, в багатьох школах оцінки вносяться несистемно або навчальні заклади взагалі не користуються системою Ошкола.

З огляду на вищевказане, управління стратегічного розвитку міста направило листа до управління освіти і науки з проханням обрахувати потребу в грошовій винагороді педагогічним працівникам виходячи з рейтингу залученості у проекті кожного вчителя особисто та ініціювати виділення коштів на виплату премій у відповідності до особистого вкладу.

Також, управління стратегічного розвитку міста ініціювало перед управлінням освіти і науки питання включення до міського бюджету на 2020 рік коштів для нарахування та виплати надбавки вчителям-предметникам за складність і напруженість у розмірі 5% від посадового окладу.

Повний текст листа управління стратегічного розвитку міста від 29.10.2019 № 258/11-11 

Голова міської організації Профспілки Людмила Гога