header-image

З нагоди Дня охорони праці 28.04.2017 року відбулися урочистості за участі голови Сумської ОДА Миколи Клочка, першого заступника голови Сумської облради Анатолія Річкаля, міського голови міста Суми Олександра Лисенка, голови Сумської обласної ради профспілок Тетяни Євдокимової, Управління Держпраці в Сумській області, ДП «Сумський ЕТЦ Держпраці», Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, голів обласних та міських профспілкових організацій, голів профкомів, журналістів. 

Цей день покликаний привернути увагу всього суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві.

Виступаючі були одностайні в думці, що за минулий рік соціальними партнерами зроблено великий обсяг робіт, спрямований на покращення трудового процесу, створення належних, безпечних і здорових умов праці, зниження ризиків виникнення нещасних випадків та професійних захворювань. Проте, не зважаючи на проведену роботу, є резерв знань та навиків, які необхідно використати для підвищення існуючого рівня промислової безпеки на Сумщині. 

На святі лунали подяки керівникам, особам, які переймаються питаннями охорони праці із числа представників профспілки з питань охорони праці, громадських інспекторів, інспекторів Держпраці, стархових інспекторів Держфонду тощо,  за збереження життя, здоров’я працівників Сумщини. З нагоди свята лунали побажання міцного здоровя, злагодженої та теплої атмосфери у колективах, на підприємствах, установах та організаціях, мирного неба в країні.

Працівники і  трудові колективи були нагороджені Грамотами різних рівнів за вагомий внесок у напрямку створення належних, безпечних і здорових умов праці на робочих місцях.

Серед нагороджених - голови профспілкових комітетів первинних профспілкових організацій навчальних закладів міста Суми, які  відзначені Грамотою міського голови міста Суми за здійснення належного громадського контролю за додержанням законодавства про охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, забезпечення працівників засобами індивідуального і колективного захисту:

Світлана Дубина – учитель хімії загальноосвітньої школи №27;

Марія Городецька – учитель біології спеціалізованої школи №29;

Вікторія Левенець – керівник гуртка  Палацу дітей та юнацтва;

Володимир Боровик – заступник директора з навчально - методичної роботи міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Також були нагороджені переможці щорічного міжгалузевого обласного конкурсу на звання «Кращий громадський інспектор з охорони праці». За зайняте I  місце дипломом нагороджена Олена Демиденко – практичний психолог, громадський інспектор з питань охорони праці, голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 «Ясочка».

Святкову атмосферу заходу створювали творчі дитячі колективи Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів №2.

 

Людмила Гога, голова міської організації Профспілки