header-image

10 червня 2017 року в спортивному комплексі стадіону «Авангард» відбулись відкриті обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї та Міжнародного дня дитини серед сімей спортклубів, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, підпорядкованих галузевим обкомам профспілок і всіх бажаючих сімейних команд.

Загальне керівництво підготовкою та проведення обласних змагань здійснювала Сумська обласна організація  фізкультурно-спортивного товариства «Україна», обласні комітети галузевих профспілок, управління з питань фізичної культури і спорту Сумської ОДА, Сумське обласне відділення НОК України, Сумське відділення компанії «МакДональдс - Альтанка».

Організатори мали на меті підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення, організацію активного сімейного дозвілля, популяризацію здорового способу життя в колі сім’ї  та спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

За обласний комітет профспілки працівників освіти виступали 3 освітянські родини: сім’я Юлії Скляр (вчитель англійської мови, голова профспілкового комітету КУ Сумська спеціалізована школа №3), сім’я Олександра Висіканцева (вчитель фізичного виховання КУ Сумська загальноосвітня школа № 19 ), сім’я Ірини Трохименко (вихователь Сумського дошкільного навчального закладу №23 «Золотий ключик»).

Дев’ять родин, подолавши 7 комплексних естафет, дійшли до фіналу.

Право називатись найспортивнішою родиною області виборола наша освітянська родина Скляр у складі мами Юлії, сина Сергія і тата Сергія, яка посіла I місце!

 

Почесне III місце теж за освітянами - родиною Висіканцевих у складі мами Олени,  донечки Анни і тата Олександра!

І це не випадково, адже в родині Скляр тато Сергій – професійний лижник, а син Сергій – відвідує секцію футболу. В родині Висіканцевих тато Олександр – вчитель фізичної культури, людина, яка за покликом душі і серця боронила кордони нашої держави в районі проведення АТО. А дівоча часатина команд теж тримає гарну спортивну форму. 

Родина Трохименко у складі мами Ірини, сина Артема і тата Віктора теж доклали максимум зусиль для бажаного результату. Вони посіли V місце в змаганнях. 

Спортивне свято було сповнене морем позитиву, енергії, гарного настрою.

Переможці отримали медалі, дипломи, подарунки, всі учасники змагань заохочувальні призи. А рішенням Сумської міської організації профспілки працівників освіти 3 родини освітян відзначені заохочувальними виплатами в сумі 500 гривень кожна. 

 

Сумська міська організація профспілки працівників освіти від щирого серця вітає наших освітян з перемогою і дякує за активну життєву позицію, творчий і спортивний неспокій. Бажаємо всім учасникам змагань міцного здоров’я в щасливій родині, благополуччя і сімейного затишку під мирним небом України!

Голова міської організації Профспілки

                                                Людмила Гога