header-image

Чудової пори, коли осінь розмальовує все довкола дивовижними кольорами, до кожного з нас, в кожну родину приходить величне свято – День працівників освіти. 

Цей день не просто привід для урочистостей, а привід для того, щоб нагадати про обов’язок перед людьми, котрі працюють в освіті, це своєрідний іспит на відповідність своєму покликанню. 

І вже традиційно цього річ освітян міста Суми вшановували на професійному святі в Сумському академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна. На урочистості та святковий концерт 28 вересня завітали кращі з кращих у цій професії та шановані гості.

Присутніх на святі привітав Сумський міський голова Олександр Лисенко, який щиро подякував за роботу працівників закладів освіти міста, зазначивши, що від щоденної відповідальної роботи кожного освітянина залежить майбутнє освіти і України. За самовіддану творчу працю, створення позитивного іміджу освіти міста Суми Грамотою міського голови нагороджені:

Віта Корж – головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської міської ради

Наталія Рева – учитель української мови та літератури спеціалізованої школи № 9

Ольга Кравченко – заступник директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного комплексу «Просперітас»

Інна Лиховид  – заступник директора з виховної роботи загальноосвітньої школи №23.

В продовження слів мера міста заступник директора департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Олена Попова засвідчила, що дійсно наша  Сумська освіта має дивовижні здобутки, адже за підсумками ЗНО Сумщина посідає 4 місце в державному рейтингу. І беззаперечно у цьому є напружена, наполеглива, копітка праця педагогів обласного центру - найбільшої когорти освітян області, яскравих, творчих, професійних, компетентних, небайдужих особистостей. Олена Попова вручила заслужені нагороди з нагоди свята. 

Грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації нагороджені:

Тетяна Луценко – вихователь дошкільного навчального закладу №16 «Сонечко»

Оляся Дадонова – заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітньої школи № 26

Грамотою голови Сумської обласної ради нагороджені:

Юлія Черв’яцова – заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітньої школи № 12

Марина Говорун – керівник гуртка міського Центру військово-патріотичного виховання 

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджена Людмила Василега – учитель біології гімназії №1

Грамотою департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації нагороджені:

Тетяна Панченко – учитель математики класичної гімназії

Вікторія Ломака – учитель англійської мови загальноосвітньої школи №5

Алла Сапфірова – акомпаніатор Палацу дітей та юнацтва

Валентина Малишевська – завідувач дошкільного навчального закладу № 1 «Ромашка»

Олена Чеберячко – музичний керівник дошкільного навчального закладу № 15 «Перлинка»

У вітальному слові Геннадій Островський – заступник голови Сумського обкому профспілки працівників освіти і науки України, висловив подяку всім тим освітянам, які з раннього дитинства стали «чомучками» і залишаються такими у 55 і весь вільний час витрачають на свою улюблену науку, завжди перебувають на передових позиціях. Геннадій Островський виконав почесну місію вручення профспілкових відзнак, серед яких:

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України та Профспілки працівників освіти і науки України за участь у фінальному етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України в 2016 році, та Грамотою Сумського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України за зайняте I місце в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу з врученням грошової винагороди  нагороджено колектив дошкільного навчального закладу №2 «Ясочка» (завідувач Лариса Ковальчук, голова профспілкового комітету Олена Демиденко).

Дипломом Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України  нагороджені члени Профспілки - переможці та призери XIII Міжнародної спартакіади вчителів у Республіці Болгарія в змаганнях з плавання:

Андрій Марченко – учитель фізичної культури спеціалізованої школи №29, за зайняте 1 командне місце серед чоловіків, 3 командне місце в змішаній естафеті,  3 місце в особистому заліку 

Геннадій Кулак  – тренер-викладач з плавання комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1, за зайняте 1 командне місце серед чоловіків, 3 командне місце в змішаній естафеті 

Олена Кисельова – вихователь Косівщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат, за зайняте 3 командне місце в змішаній естафеті, 4 командне місце серед жінок

Людмила Гога – голова міської організації профспілки працівників освіти, за зайняте 3 командне місце в змішаній естафеті, 4 командне місце серед жінок

Почесною Грамотою Сумського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України з врученням грошового заохочення  нагороджені:

Наталія Манжела – бухгалтер загальноосвітньої школи №27.

Ольга Самотой – спеціаліст I категорії централізованої бухгалтерії  управління освіти і науки Сумської міської ради, заступник голови профспілкового комітету первинної профспілкової організації.

До присутніх зі словами вдячності та побажаннями наснаги, щастя, здоров’я, невичерпної енергії, витримки, удачі в нових починаннях, звернувся Артем Аветисян – молодший лейтенант 27 Сумської реактивної артилерійської бригади, який від  командування частини та всього особового складу привітав високо достойне товариство з професійним святом. Грамотами 27 Сумської реактивної артилерійської бригади за плідну співпрацю, надання всебічної допомоги у підвищенні боєздатності нагороджені:

Вікторія Гробова – директор департаменту освіти і науки Сумської ОДА

Антоніна Данильченко – начальник управління освіти і науки Сумської міської ради 

Олена Феденко – головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської міської ради

Олег Токаренко – директор спеціалізованої школи №2 імені Дмитра Косаренка

Нінель Купреєва – директор спеціалізованої школи №10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка

Валентина Добрецька – директор загальноосвітньої школи №26 

Вже сьомий рік поспіль на професійному святі урочисто вшановують 15 освітян, які удостоєні права бути занесеними на Алею слави освітян міста Суми. Церемонію вручення свідоцтв провели Антоніна Данильченко – начальник управління освіти і науки Сумської міської ради та Людмила Гога  - голова міської організації профспілки працівників освіти, які у вітальних словах подякували освітянській родині міста Суми за відданість покликанню, благополучне дитинство і долю кожної дитини, які залежать від мудрості, терпіння і уваги працівників галузі.

На урочистостях та святковому концерті панувала атмосфера родинності, яку створили ще в фойє театру народний оркестр духових інструментів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.. Д.С.Бортнянського (керівник Анатолій Кірноз), а вже на сцені - творчі колективи Палацу дітей та юнацтва народний театр танцю «Пігмаліон» (керівник Вікторія Артюх), народний вокальний ансамбль «Труля-ля-та» (керівник Олена Сай), народний колектив України дизайн-студія «ARTelь moda» (керівник Лариса Ванєєва), хореографічний колектив ССШ №9 «Живчик» (керівник Мар’яна Орлова), артисти Сумської естради Євгенія Бистрицька, Леонід Вівсюк, Марина Капля, Вікторія Білоброва, дует «Віва» за сприяння Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв (директор Євгенія Бистрицька). А енергетика зичливості ведучих Сергія Зубка та Лізи Дорошенко подарували всім присутнім дві години щастя!

Більше фото із заходу за посиланням:

День працівників освіти - 2017

Голова міської організації Профспілки

Людмила Гога