header-image

7 листопада 2017 року у Києві відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з лідерами найбільш впливових профспілкових організацій України та промислових об’єднань. 

Федерація профспілок України на своєму сайті інформує спілчан про хід зустрічі, на якій предметно обговорювалися актуальні та гострі питання розвитку України, соціальної сфери, ефективного захисту законних прав та інтересів працюючих людей.

Присутні на зустрічі керівники профспілок підкреслили, що в державі є і залишаються невирішеними багато проблем, в тому числі, в соціальній сфері – освіті, медицині тощо.

Серед лідерів від профспілкової сторони виступ мав голова Профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханов, який зазначив, що «фінансування освіти – це інвестиції в сучасні технології, сучасних висококваліфікованих фахівців, нові кадри для економіки розвиненої країни. Адже не дивлячись на підвищення посадових окладів педагогічних працівників продовж останніх років, українські вчителі найбідніші в Європі, рівень їхньої зарплати найнижчий серед пострадянських країн».

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України інформує про акценти, які зробив у своєму виступі Георгій Труханов, на вищезазначеній зустрічі.