header-image

ХX галузева спартакіада серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної  освіти міста Суми була проведена у 2017 році на виконання постанови президії міської організації профспілки працівників освіти і науки та наказу управління освіти і науки Сумської міської ради.

Вона мала за мету: створення сприятливих умов і утвердження сталих традицій до занять фізичною культурою і масовим спортом, пропаганду здорового способу життя, сприяння укріпленню здоров’я, підвищення працездатності, формування високих моральних якостей працівників галузі. 

Для реалізації цих важливих завдань першочерговими кроками було створення організаційно - управлінських та матеріально-технічних умов, які дали змогу 15 збірним командам, близько 250 учасникам, взяти участь у 6 видах спорту. Невід’ємною особливістю галузевої спартакіади були яскраво виражена змагальність, жага до перемоги і досягнення високих результатів, які потребували підвищеної мобілізації фізичних, психічних і моральних якостей освітян. 

Підсумкова таблиця галузевої спартакіади засвідчує участь 11 збірних команд у змаганнях з шахів, 8 команд – з плавання, 8 команд - з настільного тенісу, 11 команд - із стрітболу, 7 команд – з легкоатлетичного кросу, 8 команд – з волейболу. 

Хочеться відзначити 6 навчальних закладів, які брали участь у 6 видах Спартакіади - ССШ №№7,9,17,29, ЗОШ№20, Косівщинська спеціальна ЗОШ-інтернат.

У 5 видах Спартакіади взяла участь команда ЗОШ №19.

У 3 видах - 3 команди: школи №№ 6, 10, ОЦПО та РТМ.

У 2 видах - 2 команди: міської Профспілки працівників освіти, В-Піщанської ЗОШ.

У 1 виді - 3 команди: ЗОШ №23, ЦЕНТУМ, ЦНТТМ.

 Підсумкова таблиця результатів ХX галузевої спартакіади

Суддівська колегія у складі головного судді спартакіади Світлани Рудиченко, головного секретаря спартакіади Олени Тюпки, фахівців КДЮСШ №1,2, суддів національної та вищої категорій відзначає високий професійний та емоційний рівень учасників змагань, організованість і дисципліну. 

За підсумками змагань у видах спорту було відзначено дипломами, медалями та подарунками 36 збірних команд переможців та призерів, які посідали 1-6 командне місце, та 18 спортсменів у особистому заліку - медалями і подарунками.

Надзвичайно приємно відзначити, що до складу збірної команди Косівщинської спеціальної ЗОШ - інтернат увійшов керівник закладу Юрій Шевченко, який особисто взяв участь у 5 видах спорту та власним прикладом надихав колег на активну участь та перемоги у змаганнях.

Тільки якісна взаємодія і неймовірне бажання стати кращими допомогли 6 збірним командам стати переможцями та призерами галузевої спартакіади, які розподілили місця наступним чином:

I загальнокомандне місце посіла збірна команда Косівщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат 

II загальнокомандне місце - збірна команда спеціалізованої школи №7

III загальнокомандне місце - збірна команда спеціалізованої школи №17 

IV загальнокомандне місце - збірна команда спеціалізованої школи №29

V загальнокомандне місце - збірна команда загальноосвітньої школи № 20 

VI загальнокомандне місце - збірна команда спеціалізованої школи № 9 

Наш спільний спортивний проект став можливим за сприяння керівників та профспілкових активістів закладів освіти, які гостинно приймали учасників змагань на спортивних базах ССШ №№ 7, 17, 29, ЗОШ №23, ЦНТТМ, СумДУ.

На   фінансування  галузевої  спартакіади з  6 видів  спорту міською організацією Профспілки у 2017 році використано 16,0 тис. грн., зокрема, на   оплату  за  харчування  суддів – 6,0 тис.грн., придбання призів для  нагородження учасників та збірних команд – 7,6 тис.грн.,  подарунки  учасникам в особистому заліку – 2,4 тис. грн.. Первинні профспілкових  організації ЗОШ №№6,7,9,17, ОЦПО та РТМ заохочували  учасників спартакіади за перемоги та участь у змаганнях. 

Інформація з видів спорту оперативно розташовувалась на офіційному сайті Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України. 

Активна участь працівників у галузевій спартакіаді черговий раз засвідчує, що основа ефективної роботи закладу, головне його надбання – це дружній і згуртований колектив. І наша галузева спартакіада сприяє прискоренню процесу адаптації нових співробітників, залученню до змагань учасників різновікових категорій, допомагає розвинути необхідні навички, відволікти від основних буденних справ і отримати заряд позитивних емоцій.

Тож, висловлюючи щиру вдячність всім учасникам, організаторам галузевої спартакіади, керівникам та головам профспілкових комітетів закладів освіти, які формували збірні команди для участі в змаганнях, суддівській колегії, міська організація профспілки працівників освіти зичить Вам міцного здоров’я, майстерності, спортивних та життєвих перемог, злагоди і добробуту!

Голова міської Профспілки 

Людмила Гога