header-image

06 лютого 2018 року в приміщенні спеціалізованої школи №10 відбувся розширений IX пленум Сумського міського комітету профспілки працівників освіти за участі голів профкомів первинних профспілкових організацій закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

На порядку денному пленуму питання, які визначені  ст.38 Статуту Профспілки та планом роботи організації на 2018 рік:

1. Інформаційний звіт про роботу президії міської організації профспілки працівників освіти і науки України за 2017 рік.

2. Про виконання кошторису міської організації профспілки працівників освіти і науки України за 2017 рік та основні показники кошторису міської організації Профспілки на 2018 рік.

У доповіді з першого питання порядку денного голова міського комітету Профспілки Людмила ГОГА зазначила, що Профспілка працівників освіти і науки України сьогодні є єдиною репрезентативною професійною спілкою освітян. Маючи в своєму арсеналі певні здобутки, Профспілка й надалі вважає, що переговорний процес є найбільш перспективним і конструктивним видом соціального партнерства. Тому і результати, яких досягла організація у 2017 році, стали можливими завдяки докладеним спільним зусиллям органів влади, управління освіти і науки Сумської міської ради, керівників закладі освіти міста, за участі виборних органів первинних профспілкових організацій.

Голова ревізійної комісії міської організації Профспілки Тетяна ЛУЦЕНКО, подаючи на затвердження комітету фінансовий звіт за 2017 рік та затвердження основних показників кошторису міської Профспілки на 2018 рік, доповіла, що робота організації була  спрямована на  виконання  програмних  завдань  галузевої Профспілки та здійснювалась відповідно законів  України «Про  профспілки, їх  права та гарантії діяльності», «Про об'єднання  громадян»,  Податкового  кодексу  України, Статуту профспілки працівників освіти і науки України,  Положень  про  міську  Профспілку та первинні профспілкові організації, інших нормативно - правових  актів.   

Міська Профспілка пишається роботою голів профкомів первинних профспілкових організацій міста Суми, які виявляють дієвість і результативність як в громадській, так і в професійній діяльності. Тому принагідно завжди відмічає їх роботу заслуженими нагородами. Саме тому на завершення пленарного засідання Грамотою обласної організації профспілки працівників освіти з врученням грошового заохочення від обласного комітету Профспілки та подарунку від міського комітету Профспілки нагороджено Тетяну ПАНЧЕНКО – голову профспілкового комітету, учителя української мови та літератури загальноосвітньої школи №26, яка стала переможцем I (міського) етапу і лауреатом II (обласного) етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» в номінації "Українська мова та література".

З питань порядку денного IX пленуму було схвалено відповідні постанови:

 Постанова 1 П-9 від 06.02.18 р.

 Постанова 2 П-9 від 06.02.18 р.

 

                                                   Голова МК Профспілки Людмила Гога