header-image

Гроші ходять за дитиною: саме такий формат передбачений реформою галузі «Освіта», яка покликана забезпечити доступність якісної освіти для всіх учнів. Проте сьогодні в обласному центрі навчання сумчан у музичних, художніх, театральних та хореографічних класах Сумської спеціалізованої школи № 29 опинилося під загрозою.

Чим стурбований весь педагогічний колектив та батьківська громадськість розказують журналісти телерадіокомпанії «ВІДІКОН», які 11 квітня завітали в заклад.  

Новий закон України «Про освіту» та зміна механізму розподілу освітньої субвенції призвели до проблем фінансування навчальних закладів по всій території країни, в тому числі і на Сумщині. Педагогічний колектив та батьки вихованців Сумської спеціалізованої школи №29 б’ють на сполох, адже з 1 вересня 2018 року близько 70 працівників закладу можуть залишитися без роботи, а 1500 учнів опинитися на вулиці без можливості здобуття творчої освіти, - йдеться в сюжеті.

Директор комунальної установи Віра РОГОВА від імені педагогічного колективу і батьківської громадськості звертається по допомогу до високо посадовців усіх рівнів аби вирішити питання з фінансуванням навчального закладу, адже з 01.01.2018 року спеціалізовані навчальні заклади утримуються коштом міського бюджету. В цьому році закладу недостатньо коштів на заробітну плату в обсязі 5 млн.101 тис.грн. «Яке ви бачите подальше майбутнє навчального закладу і чи планується виділення додаткових коштів з міського бюджету на функціонування нашого навчального закладу?» - запитує  у можновладців директор закладу Віра РОГОВА.

Сидіти склавши руки колектив педагогів і батьків не збирається і за повноцінне функціонування закладу боротимуться до останнього, - йдеться в сюжеті.

Повну версію репортажу можна переглянути за посиланням:

Новини каналу телерадіокомапанії  "ВІДІКОН" від 14.04.2018