header-image

17 квітня в рамках Дня відкиритих дверей в спеціалізованій школі №29 відбулись збори трудового колективу за участі батьківської громади. На порядку денному питання подальшого функціонування мистецького напрямку в школі в наступному навчальному році. На зустріч з колективом із широко переліку запрошених прибули начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО, депутат Сумської обласної ради Андрій КИСІЛЬ, голова міської профспілки працівників освіти Людмила ГОГА.

Журналісти Соціального телебачення Сумщини висвітлюють цю проблему в своєму репортажі, де зазначають, що у 2018 році  навчальний заклад відзначатиме свій 25 - річний ювілей. А вже протягом 22-ох учні школи отримують художньо-естетичне виховання, опановуючи театральне і образотворче мистецтво, музику і хореографію. 

Проте вже з наступного навчального року класів мистецького напрямку може й не бути через відсутність коштів, як наслідок без художньої освіти та роботи можуть лишитися учні та вчителі  школи. Трудовий колектив та батьки б’ють на сполох. 

Повну версію репортажу можна переглянути за посиланнямез 

За матеріалами СТС

Голова міського комітету Профспілки Людмила Гога