header-image

10 травня відбулось засідання постійної комісії Сумської міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики, на якому розглядалось питання фінансування закладів освіти міста, в тому числі і класів мистецького напрямку спеціалізованої школи №29.

В роботі комісії взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віра МОТРЕЧКО, депутат Сумської обласної ради Андрій КИСІЛЬ, начальник управління освіти і науки Сумськї міської ради Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО, представники адміністрації, педагогічного та батьківського колективів спеціалізованої школи №29.

Начальник управління овіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО поінформувала, що на зустрічі керівників шкіл з міським головою 3 травня 2018 року дійшли згоди, що, в першу чергу, з міського бюджету будуть виділені додаткові кошти на підвищення заробітної плати педагогічних працівників згідно постанови КМУ №22, поділ класів на підгрупи для вивчення окремих предметів. На сьогодні коштів у всіх закладах вистачає. Що стосується фінансування мистецького напрямку школи №29 у вересні-грудні 2018 року, то на ці цілі потрібно 2,5 млн.грн. На сесії міської ради 23.05.2018 року буде розглядатися питання дофінансування галузі "Освіта" з урахуванням всіх розрахунків, в тому числі і по школі №29. З вересня 2018 року формується нова мережа класів, яка постійно змінюється, відповідно будуть проведені нові обрахунки, - зазначила Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО.

Директор департаменту фінансів міської ради Світлана ЛИПОВА, зазначила, що на Сумську область додатково виділено дотацію на передані видатки у розмірі 586,6 млн.грн., з яких місто Суми отримало лише 2,7 млн.грн. Тому депутати Сумської обласної ради мали б допомогти у вирішенні питання виділення належних коштів для фінансування бюджетних галузей міста.

Онлайн-трансляція засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку та інвестицій 10.05.2018: питання фінансування закладів освіти розглядалось з 31хв. до 1год. 30хв.