header-image

Таке рішення було ухвалено 15 травня на засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради. Як відомо, постановою Кабміну від 11.01.2018 №22 посадові оклади педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з держбюджету місцевим бюджетам, були підвищені на 10%. Оскільки додаткова субвенція на зазначене підвищення з держбюджету так і не була виділена, в Сумах утворилася заборгованість із зарплати перед вчителями.

За інформацією директора департаменту фінансів міськради Світлани ЛИПОВОЇ, усього на підвищення вчителям окладів на 10% місто направляє 5,6 млн грн., з яких 3,5 млн. грн. - за рахунок вільного залишку коштів, 2,1 млн. грн. - за рахунок економії коштів, передбачених у міському бюджеті на харчування дітей у школах (1,4 млн.) і дитсадках (0,7 млн.). Економія утворилася через те, що цієї зими діти багато часу провели на карантині. 

«Це дозволить виплачувати збільшену на 10% зарплату до вересня поточного року. А з вересня вже будуть нові навчальні плани, новий контингент, нова мережа (там є суттєві зміни за новим законодавством, пов’язані з реформою), і тоді вже ми будемо розглядати це питання з урахуванням всіх змін», - пояснила Світлана ЛИПОВА.

 Онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету 15.05.18 – розгляд вищезазначеного питання з 13 хв. до 20 хв.

Джерело: Інформаційний портал Сумської міської ради