header-image

Депутати міської ради внесли зміни та доповнення до головного кошторису міста на 2018 рік.

Відповідне рішення ухвалено на сесії 28 листопада.

Так, обсяг дохідної частини міського бюджетузбільшено на 13,9 млн грн. за рахунок:

1. Субвенцій з державного бюджету на суму 10,1 млн грн.:

• здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 22,5 млн грн.;

• медична субвенція – 3,2 млн грн. (на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу – 2,5 млн грн., лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 0,4 млн грн. та заробітну плату медичним працівникам - 0,3 млн гривень).

При цьому зменшено обсяг субвенції на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, бюджетним установам і організаціям та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування на суму 15,6 млн гривень.

2. Гранту (дарунків) – 3,8 млн грн. відповідно до грантової угоди GIZ в рамках реалізації пілотного проекту «Енергоефективна термомодернізація (капітальний ремонт) будівлі стаціонару (старий корпус А2, 3-х поверхова будівля) комунального некомерційного підприємства «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» міської ради по вул. Троїцька, 28».

Відповідно обсяг видаткової частини міського бюджету збільшено на 13,9 млн грн.

В межах загального обсягу видатків міського бюджету здійснено перерозподіл видатків, які спрямовано, зокрема, на:

• забезпечення співфінансування у розмірі 3% по субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій – 0,6 млн грн.;

заробітну плату з нарахуваннями педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів – 5,4 млн грн.;

• забезпечення закладів охорони здоров'я в повному обсязі видатками на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 0,8 млн грн.;

• фінансову підтримку КП «Міськводоканал» на погашення заборгованості за електроенергію - 2 млн гривень.

Окрім цього, з міського бюджету спрямовано 0,75 млн гривень для передачі субвенції з міського бюджету до державного бюджету Управлінню Служби безпеки України в Сумській області – 0,3 млн грн. та Сумському обласному військовому комісаріату для міського військового комісаріату – 0,45 млн гривень.

За матеріалами інформаційного порталу Сумської міської ради